Не дуже ефективний спосіб виховання дитини

Думаю, ця історія буде корисна для всіх «яжматусь». Задумайтесь, що ви робите зі своїх дітей таким вихованням.

Син моєї рідної тітки нещодавно влаштувався на роботу в страхову компанію. За це тітка Віта з чоловіком вирішили піднести синові подарунок у вигляді заміського будинку. Але головним ініціатором була тітка.

Максимка народився здоровим хлопчиком, тітка Віта з чоловіком були дуже раді його народженню, як і вся інша рідня. Кожен намагався, як тільки може, задарювати дитину різними іграшками, особливо моя тітка. Вона дуже сильно любить свого сина, душі в ньому не чає.

Максиму дозволяли робити буквально все. Він жодного разу, за все своє дитинство, не чув лайки батьків в його сторону. Якось один раз, я ходила разом з ними в магазин, за продуктами і син тітки влаштував спочатку істерику через те, що я не захотіла купувати йому цукерки, а потім в черзі, від нудьги, діставав незнайому дівчинку, смикав її за волосся. Мати дівчинки звернула на це увагу, спробувала поговорити про це з моєю тіткою, а вона у відповідь сказала тільки:

– Ну маленька дитина, нехай пограє з вашою дочкою.

Але ж з боку це не виглядало, як звичайна гра…

Ось так тітка Віта і ростила Максимку, навіть не думаючи про те, що їй може це виховання обернутися не дуже хорошими наслідками.

І, що не дивно, так і сталося. Так ось, одного разу, коли я гостювала у тітки, Максим вирішив теж приїхати та тут я зіткнулася з тим, чого боялася найбільше. На той момент батька вдома не було, він поїхав на заробітки. Що витворяв Максим… Це жах. Він захотів допомогти своїй мамі приготувати обід. Кожен раз, коли син тітки хотів зробити щось сам, вона, видно, сильно боялася, що Максим може собі щось зробити. Постійно говорила: «Синку, давай я все-таки сама, ти мені трошки заважаєш». І тут, в ньому ніби прокинувся якийсь монстр. Максим почав підвищувати на тітку Віту голос, лаятися.

З боку спостерігаючи за всим цим, я починаю розуміти, що скоро Максик візьме і вдарить чимось свою матір, тому вирішила заступитися за неї і втихомирити його:

– Ти як зі своєю мамою розмовляєш? Хто ти такий? Заспокойся, будь ласка, і вийди з кухні.

А тітці сказала, що не треба було їй так виховувати свого сина. На жаль, такий метод приносить далеко не хороші плоди. «Вам потрібно це обговорити зі своїм чоловіком. Не залишайте це просто так, прошу вас, інакше стане тільки гірше».

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Не дуже ефективний спосіб виховання дитини