Не розмовляємо з чоловіком більше місяця, діло йде до розлучення, що робити?

Останнім часом у нас з чоловіком погіршилися стосунки, ми часто сваримось, а нещодавно взагалі перестали розмовляти один з одним. Я не знаю, що пішло не так, але ми ніяк не можемо помиритись. Я вже втомилась від постійної тиші вдома і вирішила діяти.

Спочатку почала перша з ним говорити та йти на примирення – ніякого результату. Звичайно я злилась, та вирішила і далі намагатися врятувати стосунки. Але як? Мені прийшла в голову геніальна ідея, хоч і могла як і примирити нас, так і остаточно розсварити.

Я почала краще одягатись вдома, не просто домашній одяг, а щось красиве та жіночне, і також фарбуватись. Це не діяло, хоча інколи він запитував в мене куди я зібралася. Потім робила вигляд ніби постійно з кимось переписуюсь і ховаю від нього телефон. Тут він і не витримав та почав питати, чи не з’явився в мене хтось, у відповідь я мовчала. Ще декілька днів ми не розмовляли, але я бачила, що скоро йому урветься терпець.

Ще через тиждень він почав вибачатись і сказав, що не хоче мене втратити. Звісно ж я відразу сказала йому про свій хитрий план, і він сказав, що зрозумів як йому мене не вистачає і що я йому потрібна. Це дуже зблизило нас і врятувало стосунки, можливо ця сварка була потрібна для нас, адже за чорною смугою завжди є біла.

Дівчата, ловіть спосіб як примиритися з чоловіком, але дійте обережно, бо ваш обранець може навпаки ще більше розізлитись, тому якщо бачите, що ситуація погіршується – відразу признавайтесь.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Не розмовляємо з чоловіком більше місяця, діло йде до розлучення, що робити?