Не всім чоловікам важлива зовнішність дівчини

Можна багато сперечатись про те, яких жінок обирають чоловіки для життя, а яких просто для нетривалих стосунків – це все індивідуально. Критерії краси у людей різні, як і сприйняття прекрасного – комусь подобається блондинка, комусь брюнетка, а хтось втрачає розумів від рудоволосої бестії. Але більшість жінки, чомусь, переконані, що чоловіки керуються тільки параметрами краси, обираючи собі партнера на все життя. І коли я це намагалась довести своєму другові він дуже легко зміг мене переконати у протилежному:

«Жінки справді думають, що ми обираємо собі жінку чи дівчину тільки через колір очей, розмір грудей, колір волосся та фігуру. Звісно ,частина правди в цьому є – навіть велика. Але, якщо ми обираємо собі жінку, з якою готові прожити все життя – краса стоїть не на першому місці. Ми обираємо цілий пазл – краса, надійність, душевність, розум, характер, спільні погляди та ще безліч дрібниць.

І коли ми знаходимо ту єдину – ми готові їй кинути небо до ніг. Ми хочемо, щоб нас кохали та нас хвалили – смішно, але правда. Чоловіки люблять, коли їй підтримують і не тільки, коли у нього все вдається, але й коли справи йдуть не дуже. Ми хочемо знати, що нас не покинуть, якщо наш гаманець дещо схудне чи ми не зможемо, в якийсь момент, придбати вам нову шубу.

Ми хочемо поруч бачити жінку, яка зустріне вас посмішкою, смачно нагодує і з нею цікаво поговорити. І не важливо, який у неї розмір грудей, колір очей та довжина ніг.

Звісно, я не говорю, що жінка повинна повністю розчинитись у сім’ї – у неї мають бути подруги, свої хобі, інтереси та час на себе. І все це ми готові їй забезпечити. Головне – щоб людина була саме та. Ми повинні вміти йти на компроміси одне до одного.

І головне – жінка повинна любити його, а не його гроші, статус та статки. Бо все це може зникнути в одну мить, а чи залишиться ця людина з тобою після цього?»

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Не всім чоловікам важлива зовнішність дівчини