Не забувайте – ви не одні у цей нелегкий для усіх час!

Зараз нелегкий час для усіх нас. Ми повинні єднатися та згуртовуватися разом, але що робити, якщо розум заполонила паніка та відчай: що робити? Мені хочеться підтримати всіх та розказати, чим зайняти себе, аби менше піддаватися зайвим сумнівам.

Не забувайте, що у вас є чоловіки, діти, внуки, батьки, брати та сестри. Об’єднайтеся! Телефонуйте один одному та розмовляйте, розказуйте, що хотіли б приготувати на обід та де найдешевший хліб у місці, – тема зовсім не важлива. Якщо так трапилося, що ви перебуваєте на самоті, – найкращим рішенням у цій ситуації, на мою думку, – буде допомога людям. Зараз, як ніколи усім вона потрібна. Хто, як не самі українці зможуть це зробити?

 

По-перше, на цей момент розгорнуто чимало пунктів збору харчів, медикаментів, теплого одягу, ковдр, предметів гігієни тощо. Допомога не завжди повинна бути матеріальною, дуже часто потрібна просто ваша участь, підказка та порада.

По-друге, у пунктах прийому переселенців, людям потрібна свіжа та приготовлена їжа. Хто, як не ви з цим справиться? Можна відволіктись, готуючи свій улюблений борщ чи бульйон, а потім отримати безмежну кількість подяки за це. А ви знали, що жінки можуть безпосередньо допомагати нашим військам – плести маскувальні сітки? Це справжня можливість відчути себе також героєм нашого часу.

Насправді не потрібно панікувати, це вбиватиме нас зсередини. Сидіти вдома – не вихід, спробуйте відволіктись!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Не забувайте – ви не одні у цей нелегкий для усіх час!