Не збираюсь працювати за “дякую”

Я працюю адміністратором в ресторані та часто мені доводиться виконувати якусь роботу офіціантів, оскільки це мої підопічні та все, що не виконали вони — лягає на мої плечі, на це я не скаржусь. Але віднедавна керівник закладу, де я працюю, вирішив покласти ще й частину своїх обов’язків на мене: підготуй документи, завези це власнику тощо.

Я відразу повідомила її про те, що не збираюсь виконувати додаткові обов’язки просто за “дякую”. По-перше, я зовсім в цьому не розбираюсь, по- друге, а мене також є своє життя, і я не збираюсь проводити весь свій вільний час за виконанням роботи керівника.

“Ти ж хочеш хорошого ставлення до себе!”

Звичайно хочу, тому й роблю все, що в моїх силах, аби покращити обслуговування в ресторані, щоб клієнти були задоволені, щоб працівники також не скаржились на те, що не справляються.

“Нехай документи завезе офіціант!”

В офіціанта також є свої обов’язки, які мені доведеться виконувати за нього, якщо він змушений буде завозити документи. Та й за що? Мені потрібно дати гроші на таксі зі своєї кишені, чи нехай чайовими розрахується?

Не знаю, що робити з керівницею ресторану. Чому я маю працювати за “дякую”? Чому мене повинен радувати тільки той факт, що до мене ставитимуться краще, якщо я виконаю замість керівниці, її завдання, наплювавши на свій вільний час? Я люблю свою роботу, люблю спілкуватись із людьми, а не возитись із паперами. Сподіваюсь, ця ситуація якось вирішиться.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Не збираюсь працювати за “дякую”