Не знав яку дівчину обрати. Обидві його покинули

Знаєте як то часто кажуть: за двома зайцями поженешся, жодного не впіймаєш. Таки народ щось знає напевно.

Бо як інакше можна скласти настільки правдиве прислів’я. Я навіть пригадала випадок з життя двоюрідного брата, що про це нагадує.

Краще ж вчитись на чужих помилках, правда? Андрій старший від мене на 5 років. Ми мало спілкуємось з родиною дядька, бо наш тато рано помер. Брат його не надто нас навідував з мамою, та от про цей інцидент родичі розповіли. Можливо, тут трохи і додумано, та істина, гадаю, залишилась та ж сама. Ось і розповідаю.

Хлопець завжди користувався популярністю серед протилежної статі. Навіть у школі. Та  справжні міцні стосунки у таких хлопців складаються нечасто. Причиною цьому є не тільки ревнощі, а й несерйозність намірів, яка так часто дратує нормальних дівчат. От виповнилось вже Андрію 28. І він познайомився з дуже хорошою дівчиною Олександрою. Вони вже 2 роки зустрічались, хлопець навіть говорив про одруження.

За кілька тижнів з цього моменту мого двоюрідного брата викликають у робочих питаннях в інше місто. Там мала б проводитись якась конференція. Він, звісно ж, збирається і вирушає, обіцяючи якнайшвидше повернутись до Саші.

На цей час дівчина дізнається, що вагітна, але ще чекає аби повідомити про новину згодом.

Поспіхом, все-таки, це якось негарно, такі речі повинні бути сказані у свій час. Вони вже орендували разом квартиру на цей момент. Андрій, особливо не переймаючись цим, на конференції знайомиться з іноземкою Джулією. Вона на 5 років приїхала сюди в робочих питаннях і повинна була проживати в Україні. Андрій закохався і вже забув про Сашу. Минало кілька тижнів.

Від хлопця ніяких звісток. Він вирішив залишитись там, з новою пасією. Їй звісно розповідав, що одинак і ніяких стосунків не має.

Та от дізналась про це Саша. Надіслала Джулії повідомлення, в якому холодно і коротко розповіла про стан речей. Про вагітність дівчини Андрій дізнався від нової пасії.

Джулія звісно ж навіть слухати нічого не хотіла. Андрій повернувся до себе в місто. Та от Саші в квартирі не було. Вона його навіть бачити не хотіла, тим паче прощати. За 2 роки дівчина познайомилась і одружилась з гарним хлопцем, а Андрій і досі одинак.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Не знав яку дівчину обрати. Обидві його покинули