Не знаю як мені пояснити чоловіку, що він теж повинен підтримувати чистоту

Нещодавно я вийшла заміж – була певна, що тепер моє життя налагодиться, адже поряд коханий чоловік. Воно то так, але є декілька моментів, які мене просто дратують і я не знаю що з цим робити.

Справа у тім, що до одруження ми не жили разом і я не знала його побутових звичок – ми зустрічались на нейтральних територіях. До мене він завжди приходив у чистому одязі, охайний і питання щодо цього у мене ніколи не виникало. Я й не думала, що дорослого чоловіка треба контролювати.

Та насправді все дещо гірше, ніж я думала. Мій Олег дуже неакуратний, лінивий та «важкий на підйом» у побутових питаннях. Допроситись у нього допомоги по хатніх справах майже неможливо – інколи мені самій приходиться прибивати поличку чи замінювати лампочку у світильнику. Що вже говорити про брудний одяг та прибирання за собою – Олег має звичку розкидати одяг, який потрібно попрати, по всій квартирі. От прийшов з роботи, зняв футболку і залишив у кутку на кріслі, шкарпетки пхає під диван, труси кидає біля ванної – скільки раз я не пояснювала, щоб складав у корзину – не діє. Вже не говорю, щоб закинув у пралку та включив її.

Їсти собі він не гріє сам, чекає, щоб це зробила я.  Поїсть і брудні тарілки не те що не миє, а ще й залишає на столі. Я вже й просила, сварилась, пояснювала – все це він успішно ігнорує. Єдине, що пояснює – все це обов’язки жінки, адже у нього в батьків так заведено. Мама там про все дбала і не турбувала ні його, ні батька через такі дурниці.

В той момент в мене виникло велике бажання «подякувати» своїй свекрусі, але я стрималась. Це нічого не дасть. Тому я вирішила провчити чоловіка – просто всі його брудні речі залишались там, де він їх кинув, його тарілки я не мила, а їсти не готувала. Дуже скоро у нас в квартирі стало брудно – мене це дратувало, але я тримала себе у руках. Розуміла, що це єдиний вихід привчити чоловіка.


За два тижні він почав плакатись, що не має чистого одягу, хоче гарячої вечері та й взагалі в квартирі стало незатишно і смердить чимось.

Я сказала, що є тільки один вихід – допомагати мені підтримувати чистоту. А в іншому випадку – так у нас вдома буде завжди. З тяжким серцем Олег погодився, хоча дуже вже багато сперечався і намагався щось змінити. Але не вийшло – я не така проста.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Не знаю як мені пояснити чоловіку, що він теж повинен підтримувати чистоту