Ніколи не поважала людей, які харчуються у звичайних їдальнях

Сама ніколи не харчуюсь у дешевих забігайлівках і нікому таке не пораджу. Для чого заробляти гроші й потім економити на собі? Не можна шкодувати собі ні смачної їжі, ні гарного вбрання.

У звичайній їдальні просто немає смачної та корисної їжі – а для чого їсти різні недогризки та непотріб. Хіба можна очікувати, що комплексний обід за 50 гривень буде смачним та корисним? Та ніколи. Ви зможете придбати якусь переварену картоплю, котлету з сумнівного м’яса, якщо воно взагалі там буде, і салат з гнилої капусти? Про суп взагалі мовчу – якась незрозуміла «каша-малаша» з залишків овочів та кісток. Фу. А як же користь? Як здоров’я? як смачно поїсти?

Вже не говорю, що хто знає, які там люди будуть харчуватись з вами. Можливо тією вилкою, якою ви будете їсти свій салат, до того їв який безхатько? Хіба людина, яка себе поважає буде так харчуватись? Сумніваюсь.

Особливо не розумію тих, хто бере найдешевші позиції – ви себе взагалі не любите? Їсте всякий непотріб. Краще з’їсти менше, але якіснішого, ніж напхатись горохом з відбивною. Ніколи такого не розуміла – такі люди не викликають поваги.

Ніколи не економте на собі, якщо ви себе любите.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Ніколи не поважала людей, які харчуються у звичайних їдальнях