О 2 ночі подзвонила діловим партнерам

Мені 24. Я зовсім нещодавно закінчила університет з червоним дипломом. Я завжди добре навчалась. І окрім того, навчалась на спеціальності, що дуже мені подобалась. Звісно ж я мріяла про  роботу за фахом. І мені вдалось таку знайти.

Я маю просто чудову роботу. Про неї мріяла усе своє життя. Працюю у міжнародній компанії. Враховуючи, що я добре володію кількома мовами, то в мої обов’язки входить спілкуватись з іноземними клієнтами, домовлятись про зустрічі, вести переговори.

Завжди я прекрасно усе виконувала. У мене чудово вдавалось знаходити спільну мову з іноземцями. І хто б міг подумати, що звичайнісінька година так завадить у підписанні важливої угоди.

Того місяця я дуже важко працювала. Це все мене настільки виснажило, що мозок відмовлявся часом працювати. І тут мені подзвонили з Лос-Анджелеса. Ми трохи поговорили і я призначила їм зустріч на 16 вечора.

Це було для мене та моєї компанії дуже важливо. Тож я готувалась увесь день до перемовин. Підготувала стільки пропозицій, стільки варіантів відповідей на різні запитання. Зустріч мала бути у скайпі, тож я залишилась вдома, щоб її провести. Якраз одяглась, нафарбувалась. Ввімкнула комп’ютер і роблю виклик. Не вмикаються. Так ще два рази. Думаю, може забули. Тоді дзвоню на їх телефон. Після 4 гудка підняв слухавку втомлений  чоловік, що було чути по голосу.

–Так, слухаю вас.

–Доброго вечора, я так думаю ви забули про зустріч? – відповіла я, нічого не підозрюючи.

–Тобто, забув? Ви телефонуєте нагадати мені про зустріч о 2 ночі?

У мене зник дар мови. Як? Як я могла забути, що у нас різниця в часі? Як же ж мені було прикро і соромно. Я раділа тільки, що ніхто не бачить мого багряного обличчя.

Звісно ж я перепросила і пояснила, що трапилось. Здавалось, що партнер не розсердився. Ми призначили зустріч на 12 годину партнера, і на мою 9 вечора.

Зустріч відбулась успішно. Ми домовились про дуже вигідні умови для обох сторін.

Я ж надалі двічі думала перед тим, як призначати дату для зустрічей. І не забувала перевірити час у випадку, якщо партнери не виходили на зв’язок одразу.

От така от проблема з нашими часовими поясами.

 

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
О 2 ночі подзвонила діловим партнерам