Одна фраза перевернула життя сім’ї моєї подруги на 180 градусів

Ви навіть уявити собі не можете, як боляче іноді ранять слова. Особливо близьких людей.

Здається, що вже все добре. Тебе можуть перепросити і ти вибачаєш. Постійно спілкуєтесь радо, говорите про все на світі, святкуєте дні народження та інші важливі свята. Але довіри, на жаль, не має. Це часто забувається, як здається на перший погляд. Проте, у найважливіший момент, чи тоді, коли виникає найменша конфліктна ситуація, ці слова спливають у пам’яті.

І до того ж доволі довго лунають у голові, не даючи спокою. У мене подружка довго намагалась зберегти сім’ю, проте настав такий час, коли ці слова, що спливли у пам’яті настільки голосно пролунали, що інакшого виходу, як розлучення просто знайти було важко. Вони вже розлучені рік і підсвідомо Марія не може його досі пробачити.

Вони з чоловіком почали зустрічатись на першому курсі інституту, а потім вирішили одружитися, прозустрічавшись 4 роки. Сім’я в них була середньостатистична, та букетно-цукерковий період минув. Одного разу вони посварились. Чоловік повернувся додому на підпитку. В якийсь момент у словесній перепалці в Ігоря вирвалось: «Ким би ти без мене була?».

Не надто образлива фраза, не така вже й жорстока, як здається на перший погляд.

Помирились вони після цього доволі швидко. Наче після звичайнісінької сварки, що завжди трапляється у життях людей. А от в Марійки в голові ця фраза настирливо продовжувала свердлити мозок і вимагати справедливості.

Це накопичувалось, жінка не виказувала своїх думок нікому. Так і вибухнуло. Достатньо було найменшого приводу, найдрібнішої сварки. Дівчина зразу ж подала на розлучення.

Отак буває, тому намагайтесь зважувати кожнісіньке слово, навіть через злість і емоції. Бо слово справді має надзвичайну силу!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Одна фраза перевернула життя сім’ї моєї подруги на 180 градусів