Одна невістка й двоє синів не можуть визначитися як жити, та то нічого, бо головне, що рідні онуки всі поряд

Живу я у маленькому містечку й маю дуже цікавих сусідів, ми все життя один одного знаємо, тож те, що розкажу, правда, яку сама чула бачила.

Сусіди мої мають великий будинок, в якому виростили двох красенів-синів. Хлопці виросли, відучилися й здобули гарні професії. Поки молодший деякий час працював по направленню в іншому місті, то старший встигнув одружитися й привести в батьківський дім свою вагітну дружину.

Наче й жили всі тихо й мирно, в молодого подружжя народилася донечка. А потім, як грім серед ясного неба – сусідка розказала, що невістка покинула її старшого сина та пішла до молодшого. І як таке буває, в голові не вкладається.

А їхня Катя й правда, кажуть, почала жити на орендованій квартирі з молодшим братом свого чоловіка, й дитина з ними жила. І буває ж таке, що так дівчина закохалася – стоїло хлопцю тільки пару разів приїхати додому до батьків… Що вже між ними там відбулося не відомо, та живуть тепер разом.

Якось місяці чотири по тому приїжджала новоспечена сім’я ж провідати батька з матір’ю, то всі побачили, що дівчина знову вагітна. Та чи доля в неї така, жити зі свекрами, чи хто знає що, але народжувати через декілька місяців вона приїхала сюди, а мало того, жити вона почала знову зі старшим сином моєї сусідки.

Свекри ж дівчину ніколи не ображали нічим, вони вже, мабуть, змирилися з тим, що у них одна невістка й нікуди від неї не подінешся. А головне, що внуки всі їхні й рідні, як сказав мій сусід. Так і живуть дотепер. Всім добра!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Одна невістка й двоє синів не можуть визначитися як жити, та то нічого, бо головне, що рідні онуки всі поряд