Одна з найпотрібніших професій у світі

Віра Василівна працювала вчителем англійської мови вже декілька років. Вона була з таких педагогів, про котрих говорять, що від Бога. Ще змалку полюбляла грати в уявну школу та навчала своїх ровесників. У школі дівчинка вчилася на відмінно. Особливо їй вдавалися гуманітарні предмети, до точних вона відносилася нейтрально, але все одно вчила, іноді – зубрила.

Після закінчення школи навіть не вагалася ні разу, куди вступати. Пряма дорога була до педагогічного університету. Закінчивши ВНЗ з червоним дипломом, залишилася в одній з місцевих шкіл, де проходила практика. Віра полюбила відразу все: уроки, приємний колектив, мудрих дітей. Школа спеціалізувалася на вивченні іноземних мов.

Трішки пізніше одружилася. Чоловік теж вчителював, та через обставини змушений був покинути роботу та податися закордон. Віра пішла спершу в один декрет, потім в другий. Вона неймовірно багато сил та праці вкладала у своїх дітей, щоб виховати їх справжніми людьми зі світлим розумом та добрим серцем.

Поки Віра була в декреті, займалася репетиторством вдома. Тоді всі подруги захоплювалися, як вдало Вірі вдається поєднувати материнство та роботу. Кошти були завжди, та й чоловік висилав непогані суми. Вони зробили хороший ремонт у квартирі, придбали авто, на якому Віра навчилася їздити.

Коли дітлахи підросли, Віра Василівна вийшла знову на роботу. Проте репетиторство не закинула. До неї щодня ходили учні різного віку по двоє-троє на день.

Якось подруга нахабно так відрізала Вірі:

– Ти що хочеш всі гроші світу заробити? На роботу ходиш, чоловік євро шле з чужої країни, а ти ще й репетиторство на дім береш. Немає чим тобі точно зайнятися.

Віру обурило, та навіть образило таке відношення товаришки. Вона спочатку не хотіла нічого відповідати та встрявати в суперечку, та таки випалила:

– А ти думаєш, що вчителям платять мільйони? На мою думку, це одна з найпотрібніших професій у світі. Та отримуємо ми небагато. При тому, що кожного дня ходимо на роботу, псуємо іноді нерви, вечорами сидимо над конспектами. Тому краще не говори про те, чого не знаєш точно.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Одна з найпотрібніших професій у світі