Однокласниця дочки 0бхитрувала всіх, щоб задовольнити свою самооцінку

Іноді люди дуже себе переоцінюють. Та що робити, коли несправедлива оцінка своїх здібностей притаманна дитині?

Мені здається, що батьки не повинні цей момент ігнорувати. Насправді, то не надто добре і такі речі потрібно припрацьовувати. Та нехай!

Просто іноді страшно до таких самозакоханих людей в оточення пускати своє дитятко, бо ж її такі точно можуть образити чи занадто вразити.

Нещодавно трапився випадок у нашій школі, на який дуже хочу поскаржитись. Моїй донечці 13 років, навчається вона в 7 класі.

Школа наша дуже хороша, учні всі проходять тести перед вступом, та й конфліктів ніколи ніяких не було. Та от нещодавно прийшла нова учениця.

Цій дівчинці Олександрі довелось переїхати з іншого міста з батьками через їхню роботу. Отож, пішла в школу за місцем проживання.

Моя доня завжди добре навчалась, вона дуже любила англійську мову. Вчителька також хвалила її завжди, щороку просила брати участь в олімпіаді.

Моя доня любила цей предмет, тому чекала цього конкурсу як чогось надзвичайного.

Від школи на міський етап могла пройти тільки одна учениця від паралелі класів. Новенька також вирішила взяти участь.

Аж тепер моя доня зізналась, що ця дівчинка підходила постійно перед цим і радила їй навіть не йти на шкільний етап, оскільки Олександра – прекрасний знавець англійської мови.

На шкільному етапі вона все списала, і хоча моя дочка розповідала про цю несправедливість, та ніхто не повірив. Усі вважали, що вона зводить наклеп через заздрість. Нехай, та тепер цій Олександрі доведеться йти на наступний етап.

Прийшли нещодавно результати і вони просто жахливі. При тому, що школа наша завжди займала призові місця.

Тільки тепер вчителька допиталась і Олександра зізналась, що брехала. А потім їй підказали таки перепросити мою доньку.

Хоча я вважаю, що варто було б попередити і її батьків. Бо така ситуація – то лише початок. Хто зна що ще вона може придумати.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Однокласниця дочки 0бхитрувала всіх, щоб задовольнити свою самооцінку