Одружитися так і не вийшло, живу у домі батьків разом з племінницею. Та коли племінниця зібралася заміж, я всіляко допомагав із підготовкою і постійно по дому все ремонтував та майстрував, але її чоловікові дуже не подобалося, що я живу з ним у будинку, хай навіть з окремим входом. Він постійно умовляв її виселити мене, а другу частину будинку здавати. Племінниця була з цим незгодна, зібрала речі чоловіка і вurнaлa його. Мені дуже ніяково через цю ситуацію, але й жити ж мені десь потрібно

У родині нас було двоє. Ми з братом були дуже дружніми, а тому після cмepтi батьків переобладнали хату на два входи й вирішили, що не будемо її розмінювати. Жилося нам дуже дружно та весело, навіть коли брат одружився і вони завели дитину. Сам я так і не одружився, а тому племінницю дуже любив та балував. Ми разом відзначали дні народження та решту свят і всі в селі знали, що ми завжди раді гостям.

Коли племінниці було 15 років, у її мами, дружини мого брата діагностувала смертельне захворювання. Не дивлячись на усі наші зусилля, стримати хворобу вдалося лише на пів року, а потім моя невістка за місяць згасла, як та свічка.

Брат добре справлявся з вихованням доньки, я допомагав йому чим міг. Вона закінчила школу та поїхала до міста навчатися на ветеринара. Ми сподівалися, що вона лишиться в місті, адже там більше можливостей, але після навчання вона повернулася у село із наміром відрити тут клініку для свійських тварин, щоб люди не мали возити своїх тварин у місто або забивати їх від безвихіддя.

Ми з братом дуже тішилися з того, якою вдалося виховати племінницю. Допомагали їй як тільки могли й з чим могли. І в неї вдалося, через півтора року вона влаштувала невелику клініку просто у нас на задньому дворі, добре, що місця було багато. Одного дня я допомагав племінниці тримати коня, якого привели для огляду, але десь у сусідів щось чи то зірвалось, чи вистрелило, кінь налякався і сіпнувся у бік. Я саме його тримав, а тому він потягнув мене і збив з ніг. Падіння спричинило серйозну травму спини. І з того часу на мене очікували роки лікування, довелося залишити постійну роботу і жити на маленьку пенсію, яку мені дали у зв’язку з втратою працездатності.

Брат мій тим часом зустрів жінку і перебрався до неї, залишивши будинок, дочці. Так ми з племінницею лишилися жити у будинку моїх батьків. Племінниця багато працювала у клініці, а я їй допомагав та як міг господарював і займався городом.

Одного дня до клініки хлопець із сусіднього села привіз козенят на огляд. Вони з племінницею розговорилися, сподобалися одне одному і почали зустрічатися. Невдовзі вони вирішили жити разом, а потім і розписатися. Брат із новою дружиною допомогли з весіллям, гуляли як у старі добрі часи, все село чуло як гуло наше подвір’я.

Спочатку все йшло непогано, але я почав помічати, що чоловік моєї племінниці мене недолюблює. Він сказав, що спочатку не підозрював, що я тут живу, думав, що звичайний робочий, який допомагає вести господарство. А потім він здивувався, коли дізнався, що ми рідня і живемо в одному будинку.

Чоловік племінниці постійно заводив розмови щодо того аби я з’їхав, та племінниця казала, що це питання взагалі не має підійматися, адже будинок на два входи, ніхто нікому не заважає, місця вдосталь і частина будинку належить мені по праву. Її чоловік не заспокоювався і казав, що аби мене виселити, а другу частину будинку здавати в оренду, то можна було б заощаджувати чималі кошти. Я б і радий був вступити племінниці свою частину будинку, але ж у мене немає житла, та ще й працювати повноцінно не можу, куди я подамся на ті копійки, що отримую по втраті працездатності. Я саме сидів роздумував про це усе, як у двері постукали. Я відчинив і побачив племінницю. Вона принесла свіжих пиріжків зі сливами й присіла поговорити.

Розповіла, що подає на розлучення, бо не має бажання жити з таким дріб’язковим та меркантильним чоловіком добре, що ще не встигли дітей завести.

 Тому дядьку, тепер буду знов вас частіше просити із допомогою по дому, – всміхнулася племінниця.

Мені було дуже ніяково відчував свою провину, хоча цілком і не знав за що, адже частина дому таки по праву моя. В життя молодої родини я не втручався і зайвий раз на очі не потрапляв, але всередині таки щось шкребло і було сумно, що шлюб племінниці не склався.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Одружитися так і не вийшло, живу у домі батьків разом з племінницею. Та коли племінниця зібралася заміж, я всіляко допомагав із підготовкою і постійно по дому все ремонтував та майстрував, але її чоловікові дуже не подобалося, що я живу з ним у будинку, хай навіть з окремим входом. Він постійно умовляв її виселити мене, а другу частину будинку здавати. Племінниця була з цим незгодна, зібрала речі чоловіка і вurнaлa його. Мені дуже ніяково через цю ситуацію, але й жити ж мені десь потрібно
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.