Одружився з дівчиною. Втратив роботу і вона пішла

Хоч це звучатиме дивно на сьогоднішній день. Та й взагалі неправильно. Та одружився я можна сказати з розрахунку. Це було швидше бажання моїх батьків і тещі з тестем. А я дурний погодився і тепер сам через це страждаю. І варто хіба?

Як то кажуть, баба з воза –  кобилі легше. Краще б мені забути, хоч і важко, та не перейматися, як і про мене забули. Та чомусь не можу. Тому вирішив тут поділитись з вами.

Можливо, виговорюсь комусь і стане легше. Отож, яка ситуація. У 18 років я вступив до дуже успішного університету на бюджет. Навчався дуже добре, завершив з червоним дипломом. А після університету знайшов одразу престижну роботу. Трохи спочатку змушений був пахати, аби отримати підвищення і гідну заробітну плату.

Проте, я вважаю, що мені пощастило. Одразу ж дізнався, що до батьків почали часто приходити сусіди.

У них донька молодша за мене на 2 роки. Проте, вони хотіли терміново її одружити. От моїх батьків і підмовили. Вони почали мене тероризувати. Не знаю чому я погодився, хоч вже був незалежний повністю.

Одружились. Життя, як життя. Щоправда, Ліза мене якось сторонилась постійно, народжувати не хотіла. Та й взагалі коли про дітей мова заходила, вона переводила взагалі тему.

Справді люб’язна і усміхнена була зі мною лише в ті дні, коли отримував зарплату. Я бюджет віддавав жінці. Вона не працювала, та я так звик. Чоловік голова, а жінка шия. Хай розпоряджається сімейним бюджетом. Все, що було потрібно вона могла собі дозволити. На собі я можна сказати економив. Міг іноді щось купити, та частіше вважав, що не варто витрачатись на дрібниці. І так нормально, годиться. Минуло трохи часу.

Настали часи пандемії. І це не надто приємно згадувати. Тішусь, що живий та здоровий. Проте, це стало початком кінця нашого подружжя. Моя фірма збанкрутувала, тому мене скоротили. Я залишився без роботи і фінансів. Довелось шукати щось, щоб вижити. Наче вдалось, проте заробітна плата була дуже далеко від попередньої.

Одного дня прийшов з цієї ненависної роботи.

Речей дружини в домі не було. Лежала записка з холодним надписом: «Я більше не можу жити в такій бідності. Я йду!». За місяць я дізнався, що вона одружилась зі своїм однокласником, який нещодавно відкрив власний бізнес.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Одружився з дівчиною. Втратив роботу і вона пішла
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.