Олександра не терпіла невихованості та несправедливості

Олександра завжди боролася за справедливістю. Ні, вона зовсім не була фанаткою чесності та борцем за правду, просто не переносила на дух обман, зраду, підлість. Так з дитинства навчала її жити по законах бабуся, то й у дорослому житті це залишило неабиякий відбиток.

Олександра працювала ветеринаром у приватній клініці. Вона дуже любила тварин змалку, саме тому й вибрала дану професію. Саша завжди говорила, що тварини іноді навіть розумніші, ніж люди. У їхніх очах більше доброти та розуміння.

Це був лише початок робочого дня. До клініки ввійшов не надто охайний чоловік з маленькою собачкою на руках. Він зразу почав вигукувати:

– Агов, де тут всі премудрі лікарі? Швидше рятуйте мого Бонні.

Олександра вийшла зі свого кабінету на ці крики та відразу ж зробила перше зауваження, щоб клієнт одягнув бахіли та маску. Пояснила, що він знаходиться в ветеринарній клініці, де санітарні норми цінуються перш за все. Та чоловік грізно зміряв жінку з ніг до голови та лише незадоволено рявкнув:

– Твоя справа – лікувати тварин, а не розумну тут з себе корчити. Швидко забирай мою собачку та подивися, що з нею.

Та Олександра не збиралася твердо поступатися нахабному чоловіку. Вона ще й заявила, що якщо він не виконає того, що вона попросила, то змушена буде викликати охорону.

Нарешті клієнт таки здався, незадоволено почав витягувати з кишені маску та натягати бахіли на брудні черевики.

Потім Олександра попросила чоловіка заповнити невелику анкету, де мав вписати дані про свою тварину. Знову вибухнув конфлікт:

– Чи тобі не все одно, скільки собаці років, ти що не бачиш, як йому погано?

– Пане, будь ласка, звертайтесь вихованіше до мене та робіть те, що я кажу. В іншому випадку я не оглядатиму собачку.

Олександра добре знала свою роботу та завжди виконувала її по встановленому алгоритму. Чоловік таки зробив все, що веліла йому ветеринар. Лише тоді Олександра взялася оглядати Бонні.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Олександра не терпіла невихованості та несправедливості