Олена мріяла про прекрасного принца, але не все бажане стає реальністю

Олена – студентка із маленького села, яка виростала лише із мамою. Вона завжди мріяла зустріти прекрасного принца і переїхати жити у великий міський будинок.

Коли дівчина навчалась в університеті на медичну сестру познайомилась зі старшокурсником, який приїхав навчатись до нас на лікаря, родом він із Туреччини. Олена просто була зачарована коханим хлопцем, він задаровував її недешевими подарунками, водив по ресторанах. Все складалося наче у казці.

Спершу Олена мамі нічого не розповідала про свого обраного, бо переживала, як на це відреагують у селі, бо він же не українець, а турок. Та від мами такого не приховаєш, вона ж звісно була не дуже рада такому зятю, але не стала перечити своїй єдиній донці, може й справді це її єдиний шанс змінити щось у своєму житті.

Через три місяці зустрічань Олена переїжджає на орендовану квартиру Мухамеда і вони спільно живуть впродовж двох років. Дівчина наче сир у маслі, нічого її не турбує, коханий купує все, що вона захоче.

Підійшов час завершення навчання Мухамеда на чужині. Олена пробувала якось його розговорити та довідатись що він планує робити у ближчому майбутньому, адже дівчина мріяла про створення сім’ї та переїзд у теплі краї. Хлопець не прагнув серйозних стосунків, а тим паче запрошувати Олену на свою батьківщину. Одного вечора дівчина накрила на стіл, приготувала улюблені страви співмешканця і за смачною вечерею повідомила йому, як їй здавалося, чудову новину – вона вагітна, у них скоро народиться первісток. Та чоловік дуже неочікувано відреагував на почувши інформацію. Впевнено сказав роби аборт. Олена від подиву і слова не могла вимовити. Ще вчора він їй казав, що кохає, життя без неї не уявляє, а сьогодні говорить про вбивство їх малесенької дитини. На цьому підґрунті у пари почали виникати постійні сварки та скандали.

От коханий нашої Олени закінчив навчання, отримав довгоочікуваний диплом лікаря зібрався і поїхав додому. Дівчина залишилася сама зі своєю мрією вийти заміж за заморського принца.

Вона змушена була повернутися до мами у село, адже забезпечувати та допомагати, крім мами їй ніхто не буде. Вагітність проходила добре, адже Олена дівчина молода і здорова. Через дев’ять місяців вона народила здорову дівчинку і назвала Богданкою.

Тепер, коли пройшли уже роки: її донечка ходить у початкову школу, Олена завершила навчання і працює медичною сестрою у сільській амбулаторії, вона зрозуміла, що не потрібно шукати своє щастя десь далеко за морями. Воно може бути у нас під носом, просто ми не хочемо його бачити.

До речі Олена одружилася зі своїм однокласником, переїхала до нього жити та подружжя чекає на поповнення у сім’ї.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Олена мріяла про прекрасного принца, але не все бажане стає реальністю