Олена розлyчилaся з чоловіком та пішла до мене, але наші стосунки після цього лише пoгіpшилиcь. Одне діло зустрічатись як кoханцi, а інше жити разом.

У мене в житті завжди все йшло гладко. Була гарна робота яка приносила чудовий дохід та дала змогу купити власну квартиру, машину.

Я був одружений, проте у перші 3 роки спільного життя виявилось що ми зовсім різні, та не підходимо один одному. Дітей у нас не було, нічого більше нас не зв’язувало – тому ми  просто розлучилися.

Деякий час я ще холостякував.

Згодом я зустрів жінку та у нас зав’язалися романтичні стосунки. Це було прекрасно, крім одного – вона була заміжня. Та мені було все одно – я був закоханий у неї. Просто хотів, щоб вона завжди була поруч зі мною, я бачив у ній свою майбутню дружину.

Через таке заборонене кохання я стикнувся з численним осудом друзів та знайомих – але на це мало зважав.

Зазвичай ми з Оленою зустрічались лише вдень, коли її чоловік був на роботі, або коли вона їздила у фейкові відрядження. Лише тоді ми проводили найбільше часу.

До слова дітей у них не було, тому совість моя була чиста – я не забирав від дітей маму.

Олена розповідала що у них з чоловіком вже давно не клеїться, а живуть просто як сусіди. Але щоб вона не говорила, мені різало душу те, що моя кохана живе з іншим чоловіком. А я не хотів її ділити ні з ким та вважав, що вона повинна бути лише моя.

Я дуже Олену покохав, тому зробив усе можливе від себе, щоб вона покинула чоловіка та вийшла заміж за мене. Коли нарешті це сталося, я був абсолютно щасливим та впевненим у нашому прекрасному майбутньому.

Ми стали подружжям – інше в цей час мене і не хвилювало.

Багато хто мені говорив, якщо жінка зраджувала своєму чоловікові, то й мені буде зраджувати. Але був переконаний що це не наш варіант розвитку подій. Я був певен – люди просто заздрять нашому щастю.

Ми почали жити разом і мене все цілком влаштовувало. Олена була хорошою дружиною та вмілою господинею. Вона робила все для мого комфорту і створювала дійсно сімейний затишок.
Я в свою чергу також  для неї намагався бути чудовим чоловіком. Вважаю, що в мене це виходило я  як і колись робив їй компліменти, дарував квіти та інші подарунки. Ми обидвоє були щасливі що тепер могли бути разом не приховуючи цього так продовжувалося років 2.

В один момент я зрозумів що наші стосунки міняються – не знаю що на це повпливало можливо побут, адже коли ми зустрічалися все було по іншому. У нас кипів адреналін – ці феромони просто зводили нас з розуму і це було просто шалено.

А зараз все наше спільне життя переросло у постійне обговорення домашніх питань. Нам більше не було про що розмовляти і я відчув що мені нудно з дружиною. Кожен день був схожий на попередній. Все як по графіку : зранку ми йшли на роботу, ввечері приходили, робили вечерю, в тиші їли та йшли спати.

Я зловив себе на думці що не хочу повертатися з роботи, тому старався чим по довше там залишатися.

Я не міг зрозуміти, як так могло статися, куди поділася наша пристрасть та це шалене кохання. Чому ми допустили, щоб цей вогонь у наших очах згас? Чому моя дружина змінилася? З гарячої коханки перетворилась на звичайну  типову дружину.

Мені раптом стало нудно з нею. Вона більше не цікавила мене, і я більше не хотів продовжувати такі стосунки. Не бачив у нас майбутнього.

Приблизно у цей час я познайомився з нашою новою співробітницею. Знав що так буде робити неправильно, але не міг нічого з собою зробити.

Я зрадив своїй дружині.
Потрібно  було щось робити, адже до Олени я більше нічого не відчував. Вирішив їй у всьому зізнатися. Так ми й розлучилися.

Знову  я стикнувся з осудом.
Як завжди мене це хвилювало найменше, лише гризло сумління що я забрав жінку сім’ї натомість нічого не давши

Тому продовжив холостякувати та зарікся що до одруження я більше ні ногою.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Олена розлyчилaся з чоловіком та пішла до мене, але наші стосунки після цього лише пoгіpшилиcь. Одне діло зустрічатись як кoханцi, а інше жити разом.