Ольга зареклася, що більше ніколи не залишить сина зі своєю матір’ю

Олег з Ольгою надумала нарешті поїхати відпочити. Назбирали чималу суму грошей, бо вже й не пам’ятали, коли востаннє нормально вибиралися кудись сім’єю. Їхнім відпочинком завжди були вилазки на природу з батьками або друзями, на тім все. А тут якраз підвернулася додаткова робота для Олега, за котру йому непогано заплатили. Тому вирішили ці кошти витратити безсумнівно на відпочинок.

Ольга попросила свою маму, щоб посиділа з дитиною, бо куди ще такого маленького сина брати у подорож. Тим паче що вибрали курорт закордоном. Оля боялася перельоту сама, не говорячи вже сина. Мама, звичайно, погодилася. Бо куди їй було діватися, дочка одна, а батьки Олега живуть за сотні кілометрів. Він, як приїхав навчатися до столиці, так тут і залишився, бо познайомився з Олею та вирішили створити сім’ю.

Ольга працювала дистанційно, проте їй ця робота великих доходів не приносила, Олег ходив щодня до офісу, крім неділі. Буденність та одноманітні будні буквально на очах рушили колись сімейну ідилію. Ще й Ольга завжди втомлена, б однорічний син Артем потребував пильного догляду.

Молоді з задоволенням ходили по магазинах, Оля придивлялася та взяла відразу три купальники, купили все необхідне до поїздки. Спершу подумали, що краще, якщо мама переїде до них. Бо все ж таки Артем звик до домашньої атмосфери. Проте потім мама наполягла, щоб малого привезли до її квартири, мовляв, так їй зручніше буде. Сперечатися було марно, тому Олег з Ольгою напередодні рейсу завезли сина та дали настанови матері по догляду за ним.

Оля попереджала, що в Артема алергія на солодощі. Хоча він не раз влаштовував істерики, бо хотів з’їсти лишній цукерок, але Оля вміла швидко перевести тему на щось інше, що син навіть забував. Також в Артема було спеціальне харчування, тому що хлопчик надто швидко набирав вагу. Для свого віку він важив ледь не вдвічі більше, ніж норма.

Мама ствердно похитала головою, що все зрозуміла. Перехрестила та побажала їм щасливого перельоту. Олег з Ольгою радісні помчалися в аеропорт. Долетіла добре, хоча жінка дуже переживала. На зв’язок з мамою вийшли вперше ввечері, коли вже встигли досхочу покупатися в морі, наїстися тамтешніх делікатесів та відіспатися після літака.

Мама запевняла, що все добре, проте сина Олі таки не показала того вечора. Жінка вже запідозрила щось неладне, але мати сказала, що він купається, а за ним наглядає дідусь.

Наступного дня все повторилося по вчорашній схемі. Запевняння матері, що все проходить прекрасно, Артем слухається, багато гуляють, добре їсть та міцно спить. Але Олю тепер ще більше насторожило те, що сина їм знову не показують.

Насправді лише мама зачинила двері за Олею та Олегом, як малий почав капризувати. Було видно, що хлопчик збентежений відсутністю батьків, не звик до нової квартири, бо в бабусі у гостях бував пару раз. Мама Олі, щоб забавити внука, забула про застереження Олі та дала йому цукерку.

Вже ввечері його скинуло дрібними прищиками, аж тоді горе-бабуся згадала, що солодке малому протипоказане. Вона вдалася до самолікування, витягнула які-небудь ліки проти алергії та насильно нагодувала ними малого. Артем заснув, проте коли проснувся, бабуся жахнулася, він весь горів. Жінка швидко зателефонувала до лікарки, привезли хлопчика до лікарні.

Виявилося, що ліки, котрими бабуся так щедро нагодувала малюка, призначені виключно для дорослих. Саме тому в Артема піднялася температура, лікарі встановили крапельницю та сказали, що хлопчик як мінімум п’ять днів перебуватиме у лікарні.

Мама Олі вирішила, що нічого не казатиме Олі, бо вони повернуться й так через десять днів. До того часу вона порахувала, що їх вже випишуть з лікарні. Бабуся забула навіть про особливу дієту для Артема. Тому до лікарні носила ледь не порціями для дорослого пельмені, борщі та різні хлібобулочні вироби.

Нарешті повернулися Олег з Ольгою. Вони виглядали такими щасливими, бо відпочинок справді вдався на славу. Оля накупила різних гостинців батькам, щоб віддячити за те, що послухали та залишилися з внуком.

Коли Ольга зайшла до квартири, то просто жахнулася. Вона побачила неозброєним оком, що син помітно поправився. Ля не переживала за те, як він зовнішньо виглядатиме, просто дбала про здоровя Артема. Відразу кинулася з запитаннями до матері. А та спочатку відмовлялася розповідати, що геть не дотримувалася ніякої дієти.

Потім Оля помітила на ручці Артема слід від уколів. Вона тоді вже суворо приказала матері розповісти все. Коли бабуся розплакалася, що нагодувала внука цукерками, він потрапив до лікарні через невідомі ліки та ще й годувала щодня забороненими стравами, Ольга зі злістю вигукнула:

– Та яка ти бабуся, тобі навіть кота довірити страшно. Більше ти внука не побачиш.

Жінка швидко зібрала Артема та вилетіла з квартири мами кулею. Вона не могла збагнути, як можна бути такою байдужою?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Ольга зареклася, що більше ніколи не залишить сина зі своєю матір’ю