От у Томки чоловік на руках її носить, а ти мене взагалі не любиш

Моя дружина на 10 років молодша за мене. Ми одружились, коли їй було майже 25 – красуня, доглянута, розумна хороша. Такою я намалював її у своїй уяві – такою вона мені хотіла здатись. Але в житті все виявилось не так.

Скажу чесно заробляю я непогано, адже маю власний бізнес, але це все  заслуга моєї тяжкої роботи та раціонального витрачання грошей. Я не з тих людей, що буде викидати гроші на дорогий одяг, відпочинок чи постійні походи по ресторанах – гроші краще вкладати та збільшувати капітал.

За період залицянь я хотів потішити Ірину дорогими подарунками, смачними вечерями в ресторанах та спільним відпочинком на морі – думав справити хороше враження. Мені вдалось. Але після весілля я дещо змінив тактику – бюджет тепер спільний, а краще, щоб гроші залишались у сім’ї. До цього я хотів привчити й дружину.

І якщо спочатку вона піддавалась – я розповідав, що варто трохи потерпіти, бо розширяю бізнес, а ще планую купити нам дім, то потім все вийшло з-під контролю. Бажання економити та не витрачати гроші на дурниці у мене не зникло.

Я почав дуже економно планувати наші витрати – їжа, відпочинок, одяг. Все, що я думав купити мало бути необхідністю, а не просто так, бо захотілось. І про це я сказав дружині – що її десята пар туфель зайва, що від походів до косметолога потрібно відмовитись і не так часто ходити до ресторану. Такі нововведення Ірина сприйняла вороже.

– Ігор, я щось не зрозуміла. Ми ж домовлялись, що економити будемо тільки певний час. Чому і зараз я маю відмовляти собі у всьому? Я ж і сама теж заробляю, але чомусь маю узгоджувати всі витрати з тобою?

– Іра, а хіба не краще гроші вкладати у бізнес, ніж витрачати їх просто так? Навіщо тобі стільки одягу? От деякі жінки ніколи у косметологів не були і нічого?

– Одне не бути, тому, що немає грошей, а інше – коли твій чоловік скупердяй. Для чого заробляти, якщо не витрачати гроші з задоволенням? Нам пощастило і ми можемо дозволити собі багато того, що інші не мають. От Томкин чоловік не має стільки грошей, але нічого не шкодує дружині.

– От тому і маємо, що я правильно витрачаю.

Іра образилась на мене і не хоче йти на примирення. Тепер ще й ультиматум поставила – або я змінююсь, або ж вона йде від мене. А що я роблю не так? Як на мене це дуже розумний підхід до життя. Не все ж жити у задоволення – а так ми будемо готові до всього. А раптом гроші закінчаться і як вона буде далі жити з своїми запитами та витратами? Чи може я не правий? Як ви вважаєте?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
От у Томки чоловік на руках її носить, а ти мене взагалі не любиш