От вже 10 років, як ми з нею родичі, а Валентина Петрівна, виходить, мій зaпекліший в0рог у цьому житті

Живу я зі своїм чоловіком вже майже 10 років в законному шлюбі й всі ці роки немає звичайного сімейного спокою у наших стосунках. Розкажу Вам про своє наболіле.

Ігор мій гарна й вихована людина, яка дуже любить свою сім’ю й ладен все зробити на цьому світі, аби його рідні були щасливі. Я так раділа тому, що він дуже сильний і власний, бо почувалася по справжньому захищеною з ним.

Мій чоловік дуже суворий й зажди дотримується свого слова. Інколи я й користувалася тим, що він не любить жіночих сліз і спеціально плакала, щоб він щось зробив для мене або просто пожалів. Він йшов на це заради мене.

Але цим користувалася не тільки я. Була, і є, ще одна жінка в його житті – його мама. Вона чомусь дуже незлюбила мене ще з самого нашого весілля й завжди, коли щось не так, як їй хочеться, намагається вкусити мене якнайболючіше. Й вона це робить не на пряму, а через свого сина. Так вона виховує мене.

От Валентина Петрівна при мені така вся добра й чуйна, а сину своєму про щось плачеться в той самий час. А що в неї на думці – одному Богу відомо. Тому й живу так, не знаючи, коли вона встромить мені ножа в спину. Й що від неї чекати.

От коли було я завагітніла вперше, то вона, як потім виявилося вже, сказала моєму чоловікові, що дитина не від мене. Й мій Ігор повірив їй й хотів навіть розлучитися зі мною. Благо, що наші спільні друзі якось його вмовили й він від мами переїхав назад до мене. А то ж навіть трубку від мене не брав й ладен був від дитини відмовитися. Звісно, що мені образливо було це все, але заради сім’ї я пробачила йому.

Коли ж народилася наша друга донька, то свекруха, коли подивилася на неї в пологовому будинку, сказала моєму чоловікові, що вона зовсім на нього не схоже, тому – нагуляна. Й мій Ігор знову повівся. Дійшло навіть до того, що прийшлося робити генетичну експертизу, й тільки тоді він заспокоївся. А його пробачила, бо кому потрібна жінка з двома діткам на руках.

От коли його мати не втручається у наше життя – все чудово й всі люблять один одного, а як тільки їй стає сумно – начувайтеся всі, буде весело. Ну що вона за людина така? От вже 10 років, як ми з нею родичі, а Валентина Петрівна, виходить, мій запекліший ворог у цьому житті.

Я навіть доньок своїх не можу до неї в гості відпустити, бо вона обов’язково настроїть їх проти мене. Й не питайте як, вона вміє. Скажіть, скільки отак можна прожити, чекаючи завжди на якусь підлісь? Чи варто витрачати своє життя на це? Чи може нехай забирає свого сина назад й живе з ним вдвох, як і раніше… Якщо їй так хочеться.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
От вже 10 років, як ми з нею родичі, а Валентина Петрівна, виходить, мій зaпекліший в0рог у цьому житті
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.