Перебралась до нього, а навіщо

– Переїжджай до мене. Будемо разом жити та все стане краще. Я маю багато роботи й в мене дуже мало вільного часу на себе. Ой так, заморожені пельмені, вареники та котлети, а дім захаращений. І тобі це теж потрібно. Не будеш платити за житло і купувати продукти та одяг не потрібно. Можеш взагалі звільнитись. Моєї зарплатні вистачить нам обом для нормально життя.

Ванесса була рада, чути це. Вона давно хотіла від Олександра пропозиції жити разом. Кожного ранку прокидатися разом і будувати плани на увесь подальший день. Хіба це не чудово? З початку їх романтичних стосунків минуло вже 2 роки та дівчину вже мучили дивні сумніви щодо серйозності намірів на майбутнє в Олександра. Звісно, вона хотіла бути його офіційною нареченою. Але зараз офіційні одруження, не поживши попередньо просто разом, велика рідкість.

Ванесса перевезла речі до Сашка (так вона його називала) і відтоді почалася їхня історія життя разом. Вони удвох були на роботі до вечора, хоч і змучена, але дівчина намагалася бути відчайдушною домогосподаркою на кухні й вдома. ЇЇ робочий день закінчувався на 1 годину раніше коханого і відразу ставала за готування смачної вечері. Ванесса обожнювала завжди робити незвичну вечерю, а щоранку вставати раніше, щоб приготувати красивий сніданок. Вихідні закохані, зазвичай, проводили у закладах або обирали доставлення на дім. Окрім готування, на її тендітні жіночі руки припала й вся робота по дому. До того ж Сашко виявився абсолютним педантом і хотів абсолютного порядку.

Пройшов час, у Ванесси змінилося керівництво, а разом з ним її специфіка роботи. Тепер її робочий день став значно довший, аж до 21:00. А платня змінилась – значно зросла. Зовсім скоро дівчина уже не встигала по дому. Точніше вона абияк прибирала, та сил зовсім не було. Тоді Сашко став пригадувати їй про свою пропозицію піти з роботи й стати ідеальною господинею дому, яку він буде забезпечувати. І от дівчина звільнилася з успішної роботи та закинула свої бажання відвідати спеціальні курси для розвитку своїх вмінь.

Пройшло чимало, 8 років. Як ось, Ванесса застала свого Сашка в ліжку з коханкою. Далі відбулась болюча сварка, яка закінчилася тим, що хлопець вигнав Ванессу і сказав, щоб та зібрала усі свої речі. Нагадуючи дівчині, що вона йому по суті ніхто, і тому не має права щось вимагати. Розбитій жінці нічого не виходило, як забрати свої речі й піти до сестри. Тепер Ванессі потрібно будувати все заново. Їй вже не 20, а понад 35 років, а вона одна: ні чоловіка, ні дітей, ні роботи, і навіть дому.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Перебралась до нього, а навіщо