Перед Новим Роком я зайшла до супермаркету, де довелося спостерігати невиховану поведінку п’яного чоловіка

Новий Рік довелося зустрічати самотньо. Батьки живуть далеко, приїхати не було змоги, з чоловіком розлучилася декілька місяців назад, дітей немає. Всі подруги святкують зі своїми рідними та близькими. Ось так і залишилася віч-на-віч з собою. Вирішила піти у найближчий супермаркет та придбати пляшку ігристого, щоб не було так нудно. Хто ж знав, що це закінчиться не надто весело.

У магазині було чимало людей: всі закуплялися в останні години перед святковими застіллями. Обравши пляшечку та декілька солодощів, я подалася до каси. Черга була неймовірна: ще б, скільки людей готуються до новорічної ночі. Зрозуміло, що навіть ніякої дистанції не можна було дотримуватися: банально не вистачить місця у супермаркеті для всіх охочих придбати товар.

І тут, неподалік від мене почувся крик чоловіка. Він явно уже хильнув зайвого, хоч була лише дев’ята вечора! Спершу йому не сподобалося, що його змусили одягнути захисну маску. Всю чергу затримував своїми сперечаннями! Врешті-решт маска таки з’явилася на його обличчі. Потім чоловік вирішив, що жінка позаду нього надто близько підійшла. Почала справжня сварка між ними. Дивно, що охоронці ніяк на це не реагували, ніби весело спостерігали людські перепалки.

Здається пройшло понад пів години перш ніж той чоловік нарешті вийшов із магазину. Скажу чесно, цей випадок доволі таки відбився на моєму настрої. Весь вечір не могла його викинути з голови. І от чому деякі люди так себе поводять, не зважаючи на спокій інших?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Перед Новим Роком я зайшла до супермаркету, де довелося спостерігати невиховану поведінку п’яного чоловіка