Перша дружина пішла від мене. Потім я зустрів Софію. Софія мала за плечима розлучення з чоловіком-тираном і жила з трирічною донькою на орендованій квартирі. Ми зустрічались, вона виглядала дуже щасливою, але переїжджати в мій будинок не хотіла. Я боявся втрaтити Софію і пішов за порадою до знаючої жінки, але потім пошк0дуав про це

Тоді я переживав не найлегший період свого життя. Саме тоді від мене пішла дружина і забрала із собою п’ятирічного сина.

Життя моє втратило сенс, у свої 39 років я почувався нікому не потрібним та навіть старим. Дружина з сином на той час проживали в іншій області, тож сина бачив рідко. Після розлучення я залишився жити в нашому будинку, який після від`їзду родини став похмурий та холодний.

Вдома я ночував не часто, не хотілося повертатися ввечері в порожній будинок, тож залишався на роботі й спав на розкладному кріслі у своєму кабінеті.

В той час у мене була тяжка депресія, я наче не жив, а просто існував. Мій друг Вадим порадив мені сходити до однієї знаючої жінки, яка, дивлячись на людину, може розповісти їй про майбутнє та дати якусь слушну пораду.

Я пішов. Пані Варвара, так звали ту жінку, стала мені розповідати про те, що добре, що дружина пішла сама, вона не була моєю долею і скоро на мене чекає зустріч з моїм справжнім коханням, і я навіть одружуся вдруге.

Після всього почутого в мене з`явилось бажання жити, радіти життю і вірити у світле майбутнє. Я став відвідувати театри, спортивні паби, їздив з друзями подорожувати по країні.

А потім зустрів Софію. Вона була жінкою з моїх мрій. Мала гарну зовнішність, стриманий характер і була надзвичайно ніжною до мене. Ми стали зустрічатись. Я, звісно, згадав слова пані Варвари й вирішив для себе, що Софія – це моя доля. Софія після розлучення з чоловіком-тираном жила в орендованій квартирі зі своєю донькою, тож я став наполягати на тому, щоб вона з донькою переїхала до мого будинку. Але Софія не відомо з якої причини стала уникати мене, а при наших зустрічах виглядала чимось засмученою. На це все вона відповідала, що просто у неї такий настрій.

І мене стали брати сумніви – вірна мені Софія, чи може зустрічається з кимось ще і боїться сказати мені правду. Я вирішив знову піти до пані Варвари. Вона тоді мені сказала, що ця жінка, з якою я зараз, не моя доля і в неї є законний чоловік. А потім добавила, що нічого хорошого з цього всього не вийде.

Я дуже ревнивий, мене тоді наче розривало від злості та ревнощів, тож не витримав і подзвонив Софії, накричав на неї та сказав, що більше бачити її не хочу.

Відтоді минуло 5 років. Прогулювався я якось в парку і випадково біля фонтану побачив весільну фотосесію молодят, а в нареченій впізнав свою Софію. Тож виходить, що тоді в неї нікого не було, а я не розібравшись просто покинув її.

А тепер я все згадую ту пані Варвару, і розумію, що вона мені зіпсувала життя. Та насамперед я сам винен, повірив незнайомій людині та покинув кохану жінку. Образа на себе не дає мені спокійно жити. Дуже шкодую, що пішов тоді до якоїсь пані за порадою.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Перша дружина пішла від мене. Потім я зустрів Софію. Софія мала за плечима розлучення з чоловіком-тираном і жила з трирічною донькою на орендованій квартирі. Ми зустрічались, вона виглядала дуже щасливою, але переїжджати в мій будинок не хотіла. Я боявся втрaтити Софію і пішов за порадою до знаючої жінки, але потім пошк0дуав про це