Після одруження вирішив побудувати тісні стосунки з тестем, але виявилось, що я був поганим нареченим для їхньої доньки

З моєю дружиною ми зустрілися на останньому курсі університету, на якійсь студентській вечірці, через два тижні почали зустрічатись, незабаром я зробив їй пропозицію, але батькам вирішили не говорити, поки не закінчимо навчання та не знайдемо роботу. Так і зробили.

Вперше з родиною Дарини познайомився через пів року після початку стосунків. Свою родину вона любила, батьки її не ображали та допомагали, а отже і для мене ніяких приводів до неприязні до них не було. З тестем відразу знайшли спільну мову, ми обидва цікавимось риболовлею, тому половину вечора говорили тільки про це і розійшлись з гарними враженнями.

Я ще тоді їй сказав, що мені подобається її сім’я і пам’ятаю, як вона цьому зраділа. Пообіцяв собі не розчарувати батьків, бо дуже люблю свою наречену.

Весілля наші родини оплатили порівну, ми теж внесли свою частку, хоча батьки були проти, казали залишити на весільну подорож чи житло. Зіграли невелике весілля, але були задоволені й тим. З дружиною планували пожити трохи у її батьків, а потім вже купити своє житло в спальному районі, батьки були не проти, тому після подорожі ми відразу поїхали до них. Дружина була задоволена життям з батьками, я був задоволений тим, що їм все подобається. Влаштувався на роботу, почав відкладати гроші, вона теж знайшла підробіток за фахом. Дітей ми поки не планували, вирішили думати про них, коли заїдемо уже в власне житло.

Тесть все ще ставився до мене нормально. Принаймні, я так думав. Не один раз ми разом ходили по магазинах для полювання та риболовлі, він рекомендував мені речі, про які знав сам, я робив це у відповідь. Одного разу побачив, як він задивився на гарний спінінг, про який нещодавно дивився огляд в інтернеті. Спінінг був крутий, але дорогий, тому сам тесть його купити не міг, тож я вирішив зробити йому такий подарунок на майбутній день народження.

Подарунку він зрадів, хоч я і вийшов з магазину з порожнім гаманцем, зате сподівався, що стосунки з тестем стануть ще кращими, не хотілось допускати сварок чи розладів у родині, дивлячись на те, як Дарина свого батька любить.

Жили ми спокійно так роки два,  зібрали майже всю суму для купівлі квартири, знайшли район, в якому хотіли б жити, підібрали всю необхідну інфраструктуру, бо купувати зібрались з великими амбіціями на майбутнє, дитячий садок, школа, магазини були поруч, до лікарні можна доїхати через одну зупинку на громадському транспорті, а пізніше планували ще й машину купити.

Від батьків допомоги не просили, достатньо було того, що живемо в одній квартирі. Та і вирішили справлятись зі своїми проблемами з дружиною самостійно, бо, врешті-решт, вже стали дорослими.

Та і веселитись не забували. Одного разу, збираючись на зустріч з друзями, почув тиху розмову батьків дружини про те, який я поганий зять. Не допомагаю батькові з машиною, дружина не може завагітніти, ще й з купівлею квартири тягнемо занадто довго.

Дружині про цю розмову розповідати не став, не хотілось її засмучувати та псувати стосунки з батьками. Сам більше з тестем не спілкувався так близько, а через два тижні ми переїхали у свою квартиру.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Після одруження вирішив побудувати тісні стосунки з тестем, але виявилось, що я був поганим нареченим для їхньої доньки