Подруга боялась соцмереж, та саме там знайшла майбутнього чоловіка

Моя подружка з тих, хто ненавидить соцмережі. Вона завжди каже, що там лише зл0. Бо хто ж можу сидіти у цій павутині? Або зл1 підлітки, які планують якісь дурн1 ігри, або старі пенсіонери, які вірять у різні нісен1тниці і провокують постійні ч8ари. Або ще гірше, то наче нормальні чоловіки, а насправді зб0ченці.

Мені насправді трохи смішно було це слухати, бо то надто узагальнена картина світу. Все ж не залежить наше життя від того чи буде якийсь троль коментувати наші фото чи ні. Не хочеш, то не спілкуйся з ним, заблокуй. До речі, сторінку в соцмережах Оля мала, проте практично повністю порожню.

Коли я постійно намагалась викладати фото, бо хотіла вести блог, подружка мене сварила. І то досить бурхливо. Мовляв, я дурна і наражаю не тільки себе, а й всіх навколо на страшну небезпеку.

Я намагалась не сперечатись. Проте, тихенько собі все ж писала пости і викладала історії. А що такого? Я ж не у режимі справжнього часу це роблю, та й геолокацію не відмічаю. Мені здається нічого страшного трапитись не могло. Отакі ми з Олею були різні. Не уявляєте як зараз склалось життя. Ми наче повністю помінялись місцями. Та й справді, те, що втнула Оля – то було небезпечніше, ніж мої пости у соцмережах і фото завантажені за кілька тижнів після того, як зроблені. Навіть собі уявити не можете, як склалось наше життя пізніше.

Я зустріла своє кохання.Тому й запустила усі ці блогерські штучки. Вирішила, що справжнє щастя не потребує соцмереж. Ми одружились. Оля залишалась якийсь час сама. І здивуєтесь, та скажу, що познайомилась вона з якимось хлопцем у соцмережах. Якось випадково додав її в друзі, а потім почали переписуватись. Він виявляється з нашого міста, живе на околиці. Має приватний будинок. Сам працює у сфері бізнесу, має якусь свою невеличку фірму. З фото наче нормальний чоловік. Але ж хто зна чи то його фото. Він попросив про зустріч. Я Олю тоді насварила, сказала, щоб не робила дурниць. Мені тоді здалось, що на неї справді полює якийсь маніяк. Та вона таки не послухала і таємно від мене пішла до того кафе. Вгадайте, як склалось наше життя зараз? Я розлучилась. Хоч і чоловіка зустріла не у соцмережах, та певно не зійшлись характерами. Класика жанру. А от Оля з Денисом одружились. Вони дуже щасливі. Їхній спільній донечці незабаром рік.

Тому, не завжди те, що здається якимось нерозсудливим таким і справді є. Потрібно самому навчитись відрізняти чорне і біле. Тоді не буде ніяких проблем і страхів.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Подруга боялась соцмереж, та саме там знайшла майбутнього чоловіка