Поки дружина була в декреті я всім забезпечував нашу сім’ю. А тепер коли її захоплення почало приносити хороший дохід, вона вважає, що це лише її гроші.

Ми з дружиною одружені вже 6 років, а 4 роки тому ми стали щасливими батьками нашого сина Артура. Поки Світлана була в декреті, основним добувачем був я. У мене досить не погано виходило забезпечувати сім’ю, грошей вистарчало на все.

У декреті кохана захопилась мистецтвом манікюру, все розказувала, як би хотіла навчитись цього. На найближче день народження я подарував їй найкращі курси в місті, де навчали нігтьовій естетиці. Вона дуже зраділа цьому подарунку й завзято стала навчатись.
Коли Світлана їздила на практичні заняття, з сином сидів я.

Завжди був радий, що дружина сама має бажання розвиватися і нарешті знайшла собі справу для душі. Напевне, набагато гірше було б якщо вона перетворилась на нудну домогосподарку, яка не доглядає за собою, постійно з жирною головою та заляпаним фартухом.

Але останнім часом мене починає дратувати постійна зайнятість дружини. На цей момент, сину 4 роки й він ходить у приватний садок, за все оплачую я, а це задоволення не з дешевих. Світлана ж, за цей час набралась досвіду й почала орендувати місце в одному місцевому салоні. Завдяки її таланту, клієнтів у дружини було досить багато, але в сімейний бюджет зароблені гроші не йшли. Все забезпечення сім’ї, як і раніше, було лише на мені.

Нещодавно кохана заявила, що вони з сином хочуть на море. На той момент у мене не було відкладених коштів, та й лише почався опалювальний сезон і на комунальні послуги багато витрачалось. Але моя відмова Світлану не влаштувала, вона сказала, що в такому випадку сама оплатить поїздку. Але вони планують їхати з подругою та її дочкою. Я був шокований, адже дружина мені навіть не запропонувала поїхати разом.

Вирішив, що не буду заважати їхньому відпочинку, але після приїзду потрібно буде серйозно поговорити з коханою і розподілити правильно наш бюджет. Адже на відміну від Світлани, я ніколи не ділив зароблені гроші на “мої” і “твої”.D0%BE%D1%88%D1%96.%20

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Поки дружина була в декреті я всім забезпечував нашу сім’ю. А тепер коли її захоплення почало приносити хороший дохід, вона вважає, що це лише її гроші.