Постійно хтось відчиняє двері на балкон

Віднедавна у домі почало коїтись щось надзвичайно дивне.

Я переїхала від батьків кілька років назад у свою новеньку квартиру. Дуже любила це помешкання. Та не так давно уже думала якихось екзорцистів або екстрасенсів викликати. Лякало мене дещо.

Останній тиждень регулярно, кожного дня я відчуваю дежавю. Працюю доволі далеко. Хоча й закінчую роботу не так пізно, та поки доберусь, а зараз ще й зима, то вже добряче темніє.

Так відчиняю двері в квартиру, а вони за мною різко захлопуються. Звісно ж я зрозуміла пізніше, що через протяг. Проте, зразу, а ще й вперше я ледь не померла.

Та й справа ось в чому. Я ніколи балкон не відчиняла! Жодного разу. Холодно ж надворі. Я почала кожного ранку це перевіряти.

Регулярно я залишала усе зачиненим і все одно приходила у відчинену квартиру. Постійно відкритими були двері на балкон.

Я дуже довго намагалась зрозуміти у чому справа. Мені справді було тепер дуже страшно. А як інакше? Чи ви б на моєму місці не боялись? Я вже навіть думала, що до мене грабіжники чи вбивці якісь навідуються постійно. Або ж духи незрозумілі. З того світу.

Довго ж я боялась, лякалась, та з’ясувати нічого не могла. Проте, учора мені таки вдалось.

Так сталось, що перед святами відпустили нас швидше. От я і прийшла додому о 15. Поїла, переодяглась. Вирішила відпочити. Прилягла у залі, щоб почитати. Раптом почула як щось шкребе. Зайшла в спальню, а там мій пес раптом вирішив подихати свіжим повітрям.

Він сидів біля балконної рами. І як розумієте сам відчинив двері на балкон. Після цього я зрозуміла хто весь цей час був причиною мого страху. Це Бакс постійно робив мені сюрприз. Хоча я досі не розумію як він міг впоратись з тією ручкою, яка навіть у мене інколи застрягає.

Ну що ж. Я щаслива, що все з’ясувалось.

А ваші улюбленці роблять якісь дивні речі? Чи можливо лякали вас коли-небудь? Чи у мене особливий пес?

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Постійно хтось відчиняє двері на балкон