Повезла у гори ще й сестру чоловіка

Я дуже давно ніде не відпочивала. Увесь час працювала, щоб виплатити кредит на квартиру. Рік тому одружилась і нам вдалось погасити усі борги в банку.

От і постало питання відпочинку. Море я зовсім не любила, по-перше, надто високі температури, по-друге, цей пасивний відпочинок мене зовсім не тішив. От я і вирішила обрати гірський курорт. Там і свіже повітря, і така необхідна мені тиша. Тож зібрались помаленьку, обрали і забронювали готель.

Тут чоловік виявляється хоче з собою сестру взяти. Бо вона ніколи не відпочивала, не має з ким поїхати. От і домовились. Я була не проти. Проте, не уявляла чим це все закінчиться.

Перебронювати номери у котеджі погодився чоловік. Приїхали ми на місце. Оглянули все. На території було дуже красиво. Раптом, помічаю щось дивне. Усі наші валізи в одну кімнату несуть. Я одразу ж втрутилась:

–Ви можете одразу по кімнатах речі рознести.

–Ми так і робимо, пані. У вас заброньований один 3-місний номер.

Я тоді, з питаннями в очах, поглянула на чоловіка. От він прошепотів мені швидко на вухо:

–Та годі тобі, не жити ж їй самій. Що тут такого?

І дійсно. А що тут справді не так? Усе ж гаразд. Ну з цим я якось все-таки змирилась. Та далі я справді не могла відпочити.

Перш за все дратувало те, що Карина розводила безлад у номері. При чому таки, що я вже думала переселятись в окрему кімнату. Це було просто неможливо.

Кожного дня вона вставала зранку, і хоч ми спали – медитувала і голосно мугикала. Звісно ж я через це з самого початку дня вставала роздратована і агресивна.

Кожного дня я почувала себе прислугою Карини. Бо не могла я в такому безладі знайти гармонію. Хоча б щось з її речей все ж мусила прибрати, скласти, віднести на місце.

Котедж у нас з власною кухнею. Тож вгадайте хто готував їжу? Звісно ж, що я. Ще й продукти були мої.

Карина зовсім не залишала нас наодинці. Постійно була поруч. Чи то на прогулянці, чи у чанах, чи в кафе. Усюди ми мали супровідника.

Я вже справді стомилась ще більше, ніж до того. Поїхали ми додому швидше на 3 дні. Я більше не могла. Сказала, що справи чекають. Наче б то хтось викликав. Іншого варіанту у мене не було.

І уявіть собі моє здивування, коли я раптом дізнаюсь, що це відпочинок для Карини і оплатив повністю мій Олег. Я була просто шокована. Вона ж також має велику заробітню плату. Живе з батьками. Чому раптом це було потрібно?

Ось так от вперше за стільки років захотіла відпочити. Краще б за цей час працювала. Хоча б у фінансах плюс, а не величезна прогалина. Та вже як є.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Повезла у гори ще й сестру чоловіка