Поїхав на заробітки за кордон і по поверненню мало не впізнав власну дружину! Одягнута в будь-що, неохайна, у квартирі по всюди бруд та сміття.

Ми з дружиною одружились два роки тому, нещодавно у нас народилась донечка і я був вимушений поїхати заробляти за кордон.До цього працював на будівельній фірмі підсобником, але цих грошей нам ледве вистарчало. А коли Світлана пішла в декрет, потрібно було готуватись до народження дитини. Ліжечко, коляска, одяг та памперси – це задоволення не з дешевих і ми взяли кредит. Тоді я не думав, як його віддаватиму, а ще, щомісяця платити за орендовану квартиру.

Одного дня, мені запропонували знайомі поїхати разом з ними на заробітки. Ми з коханою подумати, що це чудова пропозиція і її не можна пропускати. Всі добре знають, що лише так можна розплатитися з боргами, ще й, якщо постаратись, збирати гроші на власне житло.

Без вагань я погодився, дочекався народження донечки й вже через місяць вирушив у дорогу. Мені одразу сказали, що працювати буде не легко, але я був добре змотивований і налаштований заробити достатньо грошей.

Ми зі Світланою часто зідзвонювались по відео зв’язку, бачив, як росте моя маленька дівчинка. Часто тужив за ними, але розумів, що мені необхідно працювати. Планував, через пів року взяти відпустку і приїхати додому.
Цей час пролетів блискавично, я домовився з керівництвом, що через 2 тижні повернусь на роботу і вже уявляв, як обніматиму своїх коханих дівчат.

Так через 12 годин я вже стояв на порозі нашої орендованої квартири. Мене зустріла Світлана з донечкою і я був безмежно радий їх нарешті бачити наживо. Збентежило лише те, що дружина виглядала вкрай неохайно. У домі було брудно та мені стало не приємно, що до мого приїзду вона зовсім не підготувалась. Кохана ж все виправдовувалась, ніби дочка багато капризує й у неї зовсім немає часу на себе.

У мене був гарний настрій і тоді я вирішив зробити дружині сюрприз – записав її у салон, а ввечері ми пішли на шопінг. Лише тоді я побачив Світлану такою, якою вона була раніше. Пишався собою, що можу дозволити робити коханій такі подарунки.

А коли збирався повертатись на роботу, запропонував дружині найняти няню, адже за ці два тижні, що пробув вдома, зрозумів, якою важкою є материнська праця і без додаткової допомоги просто не обійтись.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Поїхав на заробітки за кордон і по поверненню мало не впізнав власну дружину! Одягнута в будь-що, неохайна, у квартирі по всюди бруд та сміття.