Поїздка в Карпати закінчилась крахом спілкування та не закритими рахунками

Зо обідом з колегою, вона почала розповідати, що має друга, з яким вони доволі давно спілкуються. Їхні відносини уже давно переросли в щось більше, є нотки відкритого флірту. Він виграв путівку й запросив її відпочити разом, усі витрати були покладені на нього, дівчина не заперечувала, оскільки так, як вона вважала, проявляють себе справжні чоловіки. Не словом, а ділом.

Колега поїхала, а я спостерігала за її відпочинком на світлинах соцмереж. Там були масштабні пости про атмосферу відпочинку, як усе шикарно проходить, які ресторани є на території готельного комплексу. Я вирішила написати, запитати, як на особистому фронті, чи є якісь рухи. Та вона мене здивувала, тим що, сказала, мовляв, вони проводять відпочинок окремо. Чоловік доволі безініціативний та апатичний, не звертає на неї увагу. Вона навіть ходила гуляти з іншим, вони познайомились у горах та сподобались один одному.

Ось вони уже повернулись й ми знову пішли на обід, мені було цікаво послухати розповідь про відпочинок в живу. Настрій у нас був чудовий, тому розмова йшла легко та невимушено. Я дуже зраділа, адже Ліза привезла мені закарпатського вина та сиру. Знає, що я люблю. Та нашу бесіду перервав телефонний дзвінок, це був той самий друг з яким вони їздили разом. А далі було найцікавіше, він почав вимагати, щоб Ліза заплатила за путівку, за її частину. Він говорив це таким тоном, що я була шокована. Де вона чоловіча мудрість?

Не знаю, що у нього було в голові. Може його плани не збулись і він захотів грошову компенсацію у вигляді повернення коштів. Ліза наступного дня віддала йому усе, навіть за їжу в ресторані. Та після такого вчинку вони не спілкуються взагалі, навіть не вітаються.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Поїздка в Карпати закінчилась крахом спілкування та не закритими рахунками