Правильний таксист або невиховані пасажири

Наближалося світле свято Великодня. Всі поспішали по своїх справах. А їх чимало назбиралося: хтось закупляв продукти до святкового столу, інші вибирали обновки з одягу. Дехто залишався вдома, щоб вимити квартиру, прибрати біля будинку, навести лад там, де ще досі не встиг.

Аліна та Олена – дві подруги з самого дитинства не особливо звертали увагу на те, про що потрібно дійсно подбати перед Пасхою. Вони любили розважатися, ходити на дискотеки, по клубах та барах. Завжди були веселими, деколи сусіди бачили їх нап1дпитку. Багато говорили, що вони ведуть не зовсім правильний спосіб життя. Та хто з нас знає точно, який можна вважати правильним, а який – помилковим.

То був суботній вечір. Подруги зібралися йти до клубу. Одягнені в коротких спідничках, на високих підборах з яскравим макіяжем спершу сиділи вдома в Аліни. Там випили зайвого, потім викликали таксі, бо не мали охоти пішки добиратися до клубу. Та й не в їхніх правилах було оббивати ноги, краще ефектно під’їхати на авто.

На таксі ледве додзвонилися, бо як на зло, майже всі машини були зайняті. На замовлення дівчат приїхав старший чоловік зі строгими рисами обличчя. Дівчата весело завалилися в салон.

– Доброго вечора. Акуратніше, будь ласка, щоб сидіння не дуже замастили. Бачили ж, яке болото на вулиці. Вже набридло по декілька раз на день мити салон, бо жоден не цінує чужого.

– Це твоя робота, дядьку, – весело розреготалася Олена.

– Дівчино, та ви мені в дочки годитеся, – відповів спокійно таксист. Чому ж тоді тикаєте?

Аліна та Олена нічого не відповіли, навіть увагу не звернули та не вибачилися. Потім Аліна нахабно сказала:

– Ану ввімкни музику, щось сумно з тобою їхати! Та й голосніше.

– Дівчата, це останній тиждень посту перед Великоднем. Я принципово сам не слухаю та не вмикаю нікому.

– Що, – вже не на жарт розлютилася Олена, та я твій клієнт, тому ти робитимеш те, що я сказала.

– Дівчата, – зупинив авто таксист, виходьте з машини. Не потрібні мені ні ваші гроші, ні хамське ставлення. Спершу навчіться хоча б розмовляти з людьми, особливо старшими за вас.

Потім ще декілька хвилин дівчата сварилися, кричали, обзивали чоловіка, та в кінці таки вилізли з авто. Чи правильно зробив таксист, бо дівчата були дуже обурені його поведінкою…

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Правильний таксист або невиховані пасажири