Про те як діють студентські «обряди»

Ми постійно у своєму житті шукаємо легші способи чогось досягти. Найчастіше віримо у якісь просто нісенітниці. А потім виявляється вони спрацьовують. І дуже важко визначити чи це правда, чи просто так співпало. Ось і ця історія про такий випадок.

Знаєте студентів які от майже не вчаться. От нічого не роблять узагалі. Проте, пари відвідують. Хоча й не беруть ніякої участі у них. Наприклад, музику у навушниках слухають.

От таким був мій хороший друг. Дуже добра людина, така трішки наївна, проте лінива дуже. Він міг би і на «відмінно» вчитись, якби приклав трішки зусиль.

От скоро у нас сесія. Дуже важка. Усі екзамени у серйозних, і строгих викладачів. Навіть відмінники бояться, що не здадуть. Тому все дуже серйозно. Увесь потік вже другий тиждень готується, щось зубрить постійно. Звісно, крім Петі.

Питаю його, що робитиме. Він каже, що не знає. Просто, сидітиме і сподіватиметься на диво. Ми звісно ж з цього посміялись. Бо яке диво може трапитись? Я й далі сиділа і усі ночі зубрила все що тільки можна було. Думала, що мій мозок просто вибухне.

І тут Петя каже, що знайшов одну прикмету. Він дуже вірив у її дієвість. Проте, я поставилась скептично. Хіба може така дурниця знання у голову вкласти.

–Звідки ти про таке дізнався?

–Та про це всі студенти знають. Ось на форумах про дієвість такого методу скільки відгуків.

Я була здивована, що люди такими нісенітницями прикривають свою лінь. Та подумала нехай. Це ж не моє життя. Я собі і далі зубритиму.

А от Петя скористався порадою. Вийшов на балкон гуртожитка рівно опівночі перед екзаменом і тричі прокричав «Халява прийди». Думаю усі сусіди в кімнатах були здивовані.

Наступного дня написали екзамен. Усі дуже хвилювались. Чекали результату просто, як на голках.

Раптом вивісили, нарешті, список з оцінками. Ми були в шоці. У Петі найвищий бал. Ми не розуміли що відбувається. Ніхто не хотів вірити у дієвість цього дурного методу. Але звідки ж тоді відмінна оцінка? Це й досі для усіх справжня таємниця.

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Про те як діють студентські «обряди»