Прийшов на базар за продуктами, а пішов зі сльозами на очах.

Нещодавно вирішив зайти на базарзахотілось свіжих овочівтаких домашніхтількитільки з городуЙдуговорю з бабцямиобираюі мій погляд впав на свіжі чорниціЯ підійшов ближче аби запитати скільки коштуютьа там маленький хлопчик років 89 за прилавком.

Я питаю «а де старшіхто продає чорниці?», а він впевненим голосом мені «я продаю»Я застиг на місці і не міг повіритищо такий малий вже сам заробляєПочав в нього розпитувати чомуде батьки і тдВін розповів мені, що влітку він в бабусів неї багато чорниціале вона вже старенька і не може сама її збиратиВін їй допоміг і вирішив поїхати в місто і продати їїаби вона змогла заплатити за воду в цьому місяці.

Він мені сказав, що батьки багато працюють і на літо відправляють його до бабусі, а вона вже старенька і не може їздити на базар, тому він і допомагає їй. А якщо якісь кошти лишаються, він їх збирає і віддає мамі з татом, аби тим було трішки легше.

В мене аж сльози потеклитакий маленькийа вже допомагає рідним і знає ціну грошамДивоа не дитина, тоді я згадав своє дитинство, тільки грався і займався маячнею, ніколи навіть і не думав про те, що батькам потрібна допомога. Стало навіть соромно, я вирішив дати хлопцю трішки більше грошей ніж коштують його чорниці, і самі ягоди не взяв, нехай продасть і ще трішки заробить. Мені не важко, а йому приємно! Люди, допомагайте тому, хто цього потребує.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Прийшов на базар за продуктами, а пішов зі сльозами на очах.