Прислухайся, вчися, та не переч старшим

– Ти не повинна підлизуватися чи улесливо говорити, просто поважати та відноситися по-людськи. Це така сама матір, як я твоя. Колись ти матимеш дорослого сина та теж станеш свекрухою для зараз зовсім чужої тобі людини, – мудро повчала Ольга свою дочку Інну. Вона недавно одружилася з Сергієм та все незадоволено їхала додому до його батьків.

Інна мала впертий характер, звикла, що всі та завжди стелилися під її правила. Тому порозумітися зі свекрухою, яка була відмінною господинею, у якої все горіло в руках, було дуже важко. Інна зовсім не вміла готувати, не любила прибиратися в будинку. Дівчина звикла, що цю роботу замість неї завжди виконувала матір.

Ольга стала помічати, що дочка після візиту до свекрів, завжди повертається роздратованою та злою. Через це з Сергієм у них почалися непорозуміння та конфлікти. Саме тому Ольга вирішила, що вона сама повинна поговорити та пояснити все Інні.

– Якщо хочеш зберегти сімю та мати теплі відносини, щоб збирати всіх за одним столом, просто будь мудріша та спокійна. Слухай, вчися, але ніколи не переч старшим. Все ж таки ми прожили більше та довше, а, отже, свекруха хоче навчити тебе чомусь в цьому нелегкому житті. Знаєш, говорять, що ласкаве теля дві мами ссе. Подумай над цим, донечко.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Прислухайся, вчися, та не переч старшим