Робочий дзвінок Лариси

Лариса працювала оператором у компанії, яка пропонувала різні кредити та позики людям. Жінці не особливо подобалася дана робота, проте так склалися життєві обставини, що потрібно було трішки потерпіти. Лариса самостійно виховувала дочку, тому здаватися можливості не мала.

Перші дні на роботі взагалі виявилися пекл0м, тому що люди по тій стороні слухавки, кидали трубку, неввічливо розмовляли, навіть ображали неодноразово. Та з часом якось жінка звикла до таких відповідей, розуміла навіть, бо колись сама нервувалася, коли їй телефонували по різних дрібницях тим паче якщо вони тобі зовсім нецікаві.

Якось Лариса прийшла на роботу в досить піднесеному настрої. Включили комп’ютер та почала телефонувати клієнтам:
– Доброго дня! Вас турбує компанія «Грошенята», оператор Лариса. Чи цікаві Вам кредити? Можливо, Ви знаходитеся у важкій життєвій ситуації? Тоді Вам точно до нас!.. Лариса не встигла закінчити розмову, як приємний чоловічий голос відповів:
– Я дійсно у такій важкій життєвій ситуації. Та мені не потрібні кредити, а просто моральна підтримка. Можливо, повечеряємо? Як вам така ідея, Ларисо, здається?

За час роботи тут це була перша така пропозиція, на котру Лариса, між іншим, таки погодилася. Мабуть, так мала скластися доля, тому що зараз жінка одружена на тому чоловікові, який виявився дуже хорошою людиною та власником спортзалу, де Лариса працює адміністратором. А невдовзі вона піде у декрет, щоб народити на світ прекрасного синочка та братика. Бувають такі несподіванки…

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Робочий дзвінок Лариси