Розкриття крад1жки речей з гримерки

Ця історія сталася зі мною, коли я тільки почала свій шлях в кар’єрі візажиста. Я виконала дуже клопітку роботу, щоб нарешті почати працювати як професіонал. Починала з дрібного, працювала у звичайному салоні краси, а потім мене помітила популярна особистість та я почала роботу у неї.

Весь цей час, поки я фарбувала співачку, мене неодноразово хвалили, казали, що у мене талант. Все складалося чудово, поки я не стала помічати, що деякі речі почали пропадати. То сухий шампунь, то пензлики для тіней, то пудрениця та всяка інша дрібниця.

Ці речі не такі значні, як, наприклад, плойка або гребінець для волосся. Всі ці речі, які зникали, я могла знову купити з легкістю. Я навіть іноді думала, що сама просто кудись поклала той самий пензлик та не можу знайти, але ні…

Чесно скажу, мої колеги ставляться до мене добре, у мене ні з ким не було ніяких суперечок. А речі пропадають все частіше та частіше, й все це дійшло до того, що у мене з’явилася підозра, що в нашій команді з’явився пацюк, особливо після того, як зникла перука для термінового виступу, дві спідниці й разом з ними черевики.

Я намагалася поговорити з директором, але той весь час переводив стрілки на мене, мовляв, ти кудись поклала це все, а тепер виправдовуєшся. Але ж це не так, я довго доводила, що ці речі хтось краде, але ось тільки хто, не знаю.

Через кілька днів злодійство припинилося, ніби ця людина чула, що я скаржилася директору. Все було нормально, поки не зникли мої навушники та моя особиста косметичка. Ця людина вже добралася до моєї сумки!

Я знову зверталася до директора, але він відмовлявся слухати мене, я просто забирала його дорогоцінний час, але ось співачка, якій я роблю макіяж, порадила зловити цього злодія самій.

Замислившись та згадавши які речі зникали, я зрозуміла, що ця людина практично таких же габаритів з цією знаменитістю. Обидві спідниці тридцятого розміру, а черевики тридцять сьомого. Така, можна сказати, статура тільки у двох дівчат, тому буде не складно дізнатися хто це.

Після чергової крадіжки пудрениці та пензлика до неї, я купила точно такі ж. За допомогою цих речей я вирішила зробити експеримент.

Наш директор був здивований, що я йому не повідомляю про чергову крадіжку. Я ж, за день до цього, пензлик намазала йодом. Жорстоко, звичайно, але зате буде відразу зрозуміло хто краде.

Про це я розповіла тільки самій актрисі й попросила, якщо що, не торкатися до пензлика. Вона була шокована, але погодилася, що на обличчі з’являться опіки й тоді ця людина або не прийде на роботу в найближчі дні, або спробує їх приховати, але це все одно буде помітно.

Довелося почекати десь тиждень. Пудрениця з пензликом були благополучно забрані. Через деякий час до директора підбіг другий візажист, який іноді замінює мене, коли я хворію. Ця бідолашна тут же почала скаржитися на свої опіки на обличчі та просила кілька вихідних.

Вона була дуже шокована коли я запитала, чи не від йоду, випадково, у неї опіки з’явилися, який був на пензлику.

У мене вийшло довести, що вона злодійка, адже в той день я ще поставила приховану камеру, щоб точно зафіксувати цей момент. Я тут же запропонувала директору звільнити її та зажадати компенсацію за всі вкрадені речі.

Їй пощастило, заробляла вона пристойно, не дивлячись на те, що її взяли тільки на заміну мені в екстрених випадках. Тому суми, яку вона отримувала, вистачило для того, щоб оновити те, що зникло.

Після того, як на наступний день ця дівчина була звільнена, наше начальство прийняло рішення з приводу ретельної перевірки нових працівників.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Розкриття крад1жки речей з гримерки