Розмова сусідів та їхні скapги на своїх дружин привели мене мало не в скaз.

Не навмисно підслухала діалог, в якому мої два сусіди обговорювали жінок. Мовляв, от він такий молодець, гроші заробляє ще й не п’є, а дружина така сяка постійно жаліється. Другий в той час розуміюче хитав головою і розповідав свою історію, де дружині постійно мало грошей.

Спершу хотіла просто пройти мимо, але не стрималась і вклинилась в цю “захопливу” бесіду. Емоції так і вирували в мені – як чоловіки, які колись, мабуть, кохали своїх дружин і носили їх на руках можуть так говорити про них. Та й чи справді все так, як вони описують? Знаючи чоловіків, вони часто все сприймають не як жінки й зовсім не бачать, як вкладаються їхні дружини в сім’ю.

От, наприклад, один з тих сусідів працює так само як і його жінка та якщо увечері він відпочиває від важкого робочого дня, то в обов’язки дружини входить ще нагодувати всіх, зробити уроки з дітьми (а у них їх двоє) і поприбирати вдома. Й чомусь цей чоловік вважає, що жінка повинна цінувати його лише за те, що він не пияк і ходить на роботу. Можливо потрібно ще й дякувати йому за те, що не б’є, чи просто за те, що він дихає? Чому у нього є право не цінувати жінку, а вона просто зобов’язана його любити за елементарні дії?

Та й другий сусід – той, що жалівся на дружину, бо їй ніби-то мало грошей, також не розповів повну історію. Так вже сталось, що діти не надто дешеве задоволення і навіть якщо купляти все не нове, виходить досить дорого. А в їхній сім’ї ЧЕТВЕРО дітей! Уявіть, скільки потрібно, щоб їх забезпечити. Проте, цей чоловік вибрав шлях через “жалітись”, а не старатись та прагнути зробити більше. Впевнена, якщо дружина йому б довірила розподілити сімейний бюджет у нього закипів би мозок від того, на скількох речах доводиться економити, щоб вписатись в загальну суму.

Ці чоловіки вибрали роль “самця”, проте дуже до неї не дотягують. Знаю, що переконати їх у зворотному навряд чи вийде і дружини їхні, мабуть, вже звикли до цього та висказала їм все що думала.

Я не дуже кричу про фемінізм, але вважаю, що в сім’ї люди повинні поважати один одного незалежно від статі. Сподіваюсь, ці чоловіки хоч на хвилинку задумались над моїми словами і я більше не почую ці скарги на жінок.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Розмова сусідів та їхні скapги на своїх дружин привели мене мало не в скaз.