Рита помітила, що чоловік поводиться якось не так, начебто щось від неї приховує. Телефон завжди стояв на беззвучному режимі й дисплей часто засвічувався від нових повідомлень. Жінка запідозрила, що у чоловіка хтось з’явився. Вона наважилась теж написати йому

Рита та Артем одружені вже понад десять років. Познайомились вони ще коли навчались в інтернатурі. Пару років зустрічались, а одружитись вже надумали коли дізнались, що Рита чекає на дитину. Дівчина найбільше сподобалась Артему своєю відкритістю та щирістю, вона могла без зупину розповідати йому різні історії зі свого життя. Хлопець же зачепив Риту своїм вмінням завжди й в усьому підтримати її.

У молодої сім’ї народився хлопчик, потім – ще один хлопчик, потім – ще один… теж хлопчик. Артем почувався на сьомому небі від щастя і дуже любив своїх синів. Мав багато й невпинно працювати, щоб його велика родина була забезпечена всім необхідним. Часто їздив у відрядження по країні, а бувало, що й за кордон. Рита ж займалась господарством і дітьми.

Чоловік почав помічати, що дружина зовсім не цікавиться ним, не розпитує, що і як в нього на роботі. Якщо виходила до подруг в місто, то була знову ж такою красунею як і раніше. Та не заради Артема. А так йому не вистачало тих їхніх вечорів, коли вона чекала на нього в гарній сукні зі смачною вечерею при свічках.

Буденне життя з’їло всю романтику в їхніх стосунках. Рита перетворилась на завжди чимось не задоволену і злу жінку, а чому так сталось – Артем зрозуміти не міг. Адже він все робить заради родини, багато працює і майже не спить.

Жінка помітила, що чоловік поводиться якось не так, начебто щось від неї приховує. Телефон завжди стояв на беззвучному режимі й дисплей часто засвічувався від нових повідомлень. При Риті Артем їх ніколи не читав.

Рита запідозрила Артема у зраді.

Жінка намагалася прогнати цю думку, та у неї не виходило. Тож вона наважилась перевірити повідомлення чоловіка в його телефоні, коли той пішов приймати душ.

Рита не могла повірити своїм очам. Вже не малий проміжок часу її чоловік переписується з їхньою спільною подругою Катькою.

Виявляється, що Катька ще й досі не вийшла заміж. Жінка добре пам’ятала й те, з якої причини вони більше не спілкувались з нею. Тоді дівчина була закохана в Артема. А вже коли Катя дізналась, що в нього з Ритою буде дитина – зникла з їхнього життя. А тут вона знову з’явилась і спілкувалась з її чоловіком вже декілька місяців.

«Артем, ти був і будеш найкращим чоловіком на землі …»

Рита не могла повірити в написане подругою. Як вона могла? Вони ж тоді так дружили з Катькою…

Вона не знала, що думати і як себе вести. Продовжила читати. Потім розплакалась, взяла якість свої речі й пішла з дому. Добре, що діти в той вечір були у бабусі й не бачили її сліз.

Артем, вийшов з ванної кімнати, взяв свій телефон і прочитавши повідомлення дуже здивувався, бо там було написано, що дружина чекає на нього в їхньому улюбленому ресторані. З чого б це ресторан? Він такого зовсім не очікував.

Чоловік не знав, як на це реагувати. З тривогою в душі він почав збиратися, все прокручував у себе в голові різні варіанти, та не міг нічого зрозуміти. Він подумав, що в дружини хтось є, мабуть, вона зараз скаже, що розлучається з ним.

Артем за столиком побачив гарну і вишукану жінку, яка була в червоній сукні, з досконалим макіяжем і зачіскою. Це була його Рита.

Він вручив їй квіти:

– Це тобі, моя кохана….

– Артем, ти маєш знати, що ти найкращий і найдостойніший чоловік у цілому світі…

Той вечір був для них незабутнім, як в старі й добрі часи. Вони багато говорили та шуткували один з одним, все було як при перших їхніх зустрічах. Рита дивилася на Артема і відчувала себе винною за те, що зовсім забула, що в неї є чоловік. Забула, що вона повинна бути для нього гарною дужиною і завжди підтримувати його. Їй було соромно за те, що вона підозрювала його в зраді, й залізла в його телефон.

До речі, про переписування. Коли Артем відчув, що Рита перестала звертати на нього увагу, то зробив висновок, що не цікавий більше їй. Тому й написав їхній давній подрузі Каті, хотів таким чином врятувати їхню сім`ю.

Катерина ж з усіх сил намагалась пояснити Артему, що Рита просто дуже втомлюється, що будні мами є найважчими з усіх днів, що бідній Риті, мабуть, голову ніколи помити, а не те, щоб макіяж та зачіску зробить.

– Артем, ти був і будеш найкращим чоловіком на землі, – вона дійсно написала такі слова. Але далі продовжила: – Таким чоловікам, як ти, не зраджують. Ніколи не сумнівайся у своїй жінці, вона найкраща».

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Рита помітила, що чоловік поводиться якось не так, начебто щось від неї приховує. Телефон завжди стояв на беззвучному режимі й дисплей часто засвічувався від нових повідомлень. Жінка запідозрила, що у чоловіка хтось з’явився. Вона наважилась теж написати йому