Сестра моєї дівчини дуже розгубилась, коли я попросив рецепт торта для своєї мами. Тільки потім я зрозумів чому

Одружитись з Тетяною я планував вже давно й от, нарешті, я наважився зробити їй пропозицію. Вона, як я й очікував, погодилась й ми почали готуватись до весілля, як е планували відсвяткувати влітку. І хоч я вже був заочно знайомий з усіма її родичами та на зимові свята ми вирішили поспілкуватись ближче.

Особливо я хотів поговорити з її старшою сестрою. А все тому, що Таня якось пригостила мене дуже смачним тортом, який приготувала її сестра. Я справді такого «Спартака» ще ніколи не пробував – максимально шоколадні коржі, ніжний крем та ще й шар такої шоколадної помадки з алкогольним присмаком. Торт мені настільки сподобався, що через Таню я попросив приготувати його для моєї мами на День народження. Катя, сестра моєї нареченої, погодилась без вагань. Гроші за випічку вона не хотіла брати, тому я купив та передав їй невеличкий презент – хороші парфуми.

Моїй мамі торт посмакував так, що вона була просто у захваті. Тому не дивно, що вона хотіла дізнатись рецепт, щоб і самій навчитись таке готувати. Щоразу як ми бачились вона нагадувала мені про це прохання бо я пообіцяв вивідати «таємний» рецепт смачненького. Вже декілька раз я нагадував Тані про це, але вона все забувала, то губила папірець, то ще щось. Місяць я не міг дізнатись секрет смачної випічки. Так і сам забув про це.

Та зібравшись усією родиною за столом, Батьки Тані, сестра з чоловіком, тітка з рідними, бабуся та ще дехто, я знову спробував «Спартак». І от в той момент я вирішив запитати рецепт у самої Катерини. І зробив я це при всіх, заодно вихваляючи її вміння та співаючи їй оди. Та після мого запитання в кімнаті запанувала тиша, а Катя почервоніла та не могла й слова сказати. Я не зрозумів, що ж такого я сказав. Та тут в розмову втрутився її чоловік:

– Який рецепт, Павло. моя дружина сирники не може приготувати так, щоб вони не підгоріли, а ти кажеш торт. Цей пляцок для нас спекла одна жіночка на замовлення – ми завжди у неї купуємо солодощі. У неї понад 20 років досвіду і все дуже смачненьке. «Спартак» – це наш улюблений десерт.

– Серйозно? Але ж Таня казала, що це її сестра спекла та й Катя по телефону мені обіцяла дати рецепт?

В той момент Катя та Таня хотіли провалитись крізь землю. Виявляється моя наречена збрехала мені про торт, адже хотіла більше мені сподобатись. Бо куштувавши торт я сказав, що певно купований – вона точно такий не приготує. Вона ж сказала, що навчиться, адже цей смаколик вміє готувати її сестра.

Всі посміялись з цієї ситуації, але тепер я думаю як сказати мамі, адже вона жарту може не зрозуміти.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Сестра моєї дівчини дуже розгубилась, коли я попросив рецепт торта для своєї мами. Тільки потім я зрозумів чому