«Що, дорогенька, я тебе перехитрив? Не чекала, думала я дурень?», – впевнено сказав Віталій

Віталій зустрів Оксану саме тоді, коли розійшовся з першою дружиною. Чоловік важко переживав розлучення, але нова знайома швидко змогла допомогти йому та розрадити та так, що вже за півроку пара одружилась.

У чоловіка був власний бізнес – декілька автомайстерень та магазин. Грошей йому вистачало на все – на безбідне життя, хороший відпочинок та й нову дружину частенько тішити дорогими подарунками. Оксана спочатку була дуже милою, хорошою господинею, зустрічала Віталія з посмішкою та смачною вечерею. Пара справді виглядала закоханою – принаймні Віталік так точно. Навіть не було помітно, що у них десять років різниці – здавалось вони створені одне для одного.

Та коли чоловік починав розмову про дітей – Оксана одразу ж говорила, що треба ще пожити для себе і почекати рік -два. Він і терпів – куди поспішати, дружині тільки 23. Так і домовились.

Оксана ні у чому собі не відмовляла – постійні походи до косметолога, хороший одяг, посиденьки з подругами. Та й чоловік ніколи не обмежував її у витратах – от вона й брала від життя все. Подруги навіть заздрили їй, що такого чоловіка знайшла. Оксана тільки посміхалась й раділа тому, що життя дало їй лотерейний білет у вигляді заможного чоловіка.

Та якось жінка познайомилась в одному з ресторанів з юнаком – Максим був на два роки старший за неї, красень, спортсмен. Щоправда, грошей у нього було не дуже багато та й Оксана вже була у шлюбі. Та, як виявилось, це не завадило їй закрутити роман з новим знайомим. Дівчина закохалась по вуха – тепер вона з огидою дивилась на Віталія й не знала як їй діяти. Вона хоче бути з новим коханим, але й відмовлятись від грошей та заможного життя не має наміру. І тут у неї визрів план – якомога більше грошей виманити у чоловіка, а потім подати на розлучення.

А в її нового залицяльника визрів план. Оксана повинна сказати Віталію, що потрапила в аварію і щоб у неї не було проблем з жертвою – потрібно заплатити кругленьку суму грошей. Тією жертвою, яка ніби-то потрапила під колеса її авто буде максим. Оксана боялась, але погодилась.

Жінка розповіла «слізливу» історію про те, що наїхала на пішохода і той тепер її шантажує. А протоколу з місця аварії нема, бо поліцію вони не викликали – домовились, що за гроші жертва все забуде. Віталій погодився. Вдома таких грошей не було, тож чоловік вирішив заїхати до банку. Коли він вийшов з дому, то помітив, що забув ключі від автомобіля – повернувся у той момент, коли Оксана обговорювала все це з коханцем:

– Він повірив. Уявляє? Давай так, сьогодні ввечері зустрічаємось і все обговоримо. Головне – після розлучення ще й половина майна буде моїм. Тепер можна не вдавати. Я так рада.

Віталій вислухавши все вирішив не влаштовувати скандал, а самому сьогодні ж подати на розлучення – тим паче, що у них був шлюбний договір і у разі зради Оксана нічого не отримає.

Чоловік так і вчинив, але перед тим зробив фото Оксани та коханця, які мило обнімались у кафе.

Він вигнав дружини без грошей, а максим не дуже зрадів бідній коханій і одразу ж розірвав стосунки.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
«Що, дорогенька, я тебе перехитрив? Не чекала, думала я дурень?», – впевнено сказав Віталій