Соломії вистачило одного шлюбу

Соломія впала в глибоку депресію, коли дізналася про обман колишнього тепер чоловіка. Назар був досить хорошим хлопцем, коли вони лише одружувалися. Він так гарно залицявся, приносив оберемки улюблених квітів дівчини, дарував дорогі подарунки та влаштовував романтичні побачення. Будь-яка дівчина не змогла б встояти перед таким гарним ставленням.

Тому, коли Назар освідчився Соломії, у неї не виникло жодних сумнівів. Вона навіть не брала час на роздуми, а відразу ствердно кивнула головою. Дівчина була на сьомому небі від щастя, бо давно мріяла про хорошого чоловіка та велику дружню сім’ю.

Про своє минуле Назар старався ніколи не розповідати, а Соломія з розумінням відносилася та ніколи не розпитувала особливо. Вона лише знала, що батьків у Назара немає. Точніше, тато закордоном вже безліч років поспіль, відколи покинув їх з матірю, а сама ненька – з@гинула давно в жахливій автокатастрофі.

У Соломії ж були досить заможні батьки. Батько мав свій невеликий, зате досить успішний бізнес. А мати була власницею масажного кабінету, де сама теж працювала. Клієнтів було багато, тому що послуги були якісними, а відношення прихильним. Тому Соломія ніколи не мала потреби в чомусь, хоча вона й не була примхливою дівчиною. Та батьки все одно старалися для єдиної дочки.

Тому на вісімнадцятиріччя Соломія отримала в подарунок велику трикімнатну квартиру у центрі міста. А вже через рік почала жити там з Назаром. Сама дівчина не помічала, проте, коли вони лише починали зустрічатися, то хлопець відразу поцікавився наявністю власного житла в Соломії.

Назар був старшим від дружини на сім років. До того він вже був одружений, але все тримав у великій таємниці. Перший шлюб розпався саме через чоловіка. А точніше через його пристрасть до азартних ігор. Маючи двох дітей та отримуючи не велику зарплату, Назар примудрявся за оди-два дні просадити всі гроші на автоматах чи в карти. Коли врешті-решт його колишній дружині Ірині все це набридло, вона подала на розлучення. Крім того, Назар мав велику суму боргу. Умовою Ірини для того, щоб повернувся в сім’ю було віддати борги та зав’язати зі старою звичкою.

Соломія навіть не здогадувалася про існування Ірини та двох донечок Назара. Якби знала, то навряд чи вийшла б так легко за нього заміж. Соломія вчилася на другому курсі юридичного університету. Назар працював на старій роботі столяром. Свою зарплату він ніколи не приносив додому. Соломія навіть не питала за неї, бо батько повністю забезпечував молоду сім’ю матеріально. Тому дружина мало того, що купляла все додому: продукти, потрібні ліки, коли хтось хворів, оплачувала комунальні послуги, мобільні рахунки та інше, то ще й Назару давала щомісяця значні суми.

Як виявилося, чоловік справно перераховував гроші на картку колишній дружині Ірині. Він досі дуже кохав її та марив тим, щоб повернутися в сім’ю. Заради цього Назар навіть почав тишком від Соломії відвідувати дорогого психолога, щоб допоміг покинути шкідливу звичку до азартних ігор.

Соломія була всього лише користю та вигодою у шлюбі з Назаром. Він добре вивчив, хто її батьки та якими статками володіють. Тому розумів, що це його один з небагатьох шансів покінчити з боргами та взагалі колишніми улюбленими розвагами.

Соломія дізналася все особисто від Ірини. Та прийшла до них додому, пожалівши теперішню дружину Назара.

– Доброго дня. Я – Ірина, колишня дружина Назара. Ви, мабуть, здивовані? Бо ніколи він вам не розповідав, так? А про двох донечок хоча б говорив?

Соломія стояла, немов вкопана. Так образливо та боляче їй не було ніколи. Ірина простягнула конверт з грішми, що їй за весь цей час пересилав Назар:

– Ось, заберіть, це ваше, я більше, ніж впевнена. Нехай щастить вам. Ірина пішла.

Після цього Соломія мала серйозну розмову з Назаром. Коли все виявилося чистою правдою, Соломія вигнала його з квартири. Через тиждень після цього дізналася, що носить під серцем його дитину. Та поклялася сама собі, що виростить цю дитину сама, а з чоловіками більше ніяких справ мати не хоче. Вистачило їй одного обману.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Соломії вистачило одного шлюбу