Справжня жіноча дружба, або чи потрібно розповідати подрузі про зраду чоловіка

Чоловік моєї подруги завжди був знатним гультяєм. Ще з шкільних часів вся наша компанія знала, що Макс не вірний своїй дружині. Проте, ніхто не говорив це, боячись стати винним у розпаді пари. Згодом, вони все-таки одружились. Не знаю як він виправдовував те, що надто затримувався з хлопцями в бані, але Надя вірила всім його словам. Та ще й була господинею, яку ще пошукати. У них вдома завжди була ідеальна чистота і що поставити на стіл, навіть коли гостей не чекали.

Одного разу Макс загуляв не жартома. Жінка, з якою він спав ,хотіла прийти в їхню квартиру та розповісти про їхні стосунки з одруженим чоловіком. У Наді тоді було двоє маленьких синів. Але коханку, це не хвилювало. Вона прийшла та розказала про те як довго вони сплять та що про це знають всі. На що подруга відреагувала скандалом. Вона звинуватила мене у тому, що тримала в таємниці ці події та прикривала її чоловіка. Врешті решт, вони розлучились. А ми з Надею припинили спілкування.

Коли її сини підросли, вона вийшла заміж вдруге. Цей чоловік був зовсім не схожий на попереднього. Вони щасливо жили, поки в одного з його друзів не мало статись весілля. Всі чоловіки з компанії були запрошені на холостяцьку вечірку. Де новий обранець подруги також зрадив їй з жінкою, яка була запрошена розважати гостей.

Спільні друзі помирили мене з Надею. Та не хотячи цього, я дізналась про ту вечірку, та що на ній сталось. Як і вперше, всі знали про цю інтрижку. Я вирішила не допускати помилок минулого та розповіла подрузі про все, що знала.

Ми не спілкуємось близько трьох років. Надя звинуватила мене, що я розвалила її як перший так, і другий шлюб. Але хіба мене можна звинувачувати в тому, що вона вибирає для себе одних ловеласів та зрадників?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Справжня жіноча дружба, або чи потрібно розповідати подрузі про зраду чоловіка