Старий друг чоловіка попросився пожити в нас. Тепер я не знаю, як пoзбутись від нього.

Ми з моїм чоловіком Іваном в шлюбі вже 5 років. Дітей у нас поки немає, але до цього у нас дуже відповідальне ставлення. Тому перед тим як стати батьками вирішили спочатку влаштувати свої кар’єри й вже досягли неабияких успіхів.

Так нещодавно купили гарну та простору двокімнатну квартиру з ремонтом. Плануємо одну з них зробити дитячою, а в іншій нашу спальню. Тепер спілкуємось з фахівцями та проходимо обслідування, щоб спланувати вагітність і народити здорову дитинку.

Декілька тижнів тому коханий повідомив, що до нас в гості приїде його старий друг. Начебто той планує переїхати у наше місто, працювати тут і винаймати квартиру. А поки він попросився у нас декілька днів переночувати. В принципі, я була не проти й не могла відмовити Івану прихистити друга.

Ось так у нас поселився Роман. Перші два дні все було чудово – гість чемно поводився й нікого не притискав. Ми поселили його у майбутню дитячу кімнату та надали усе необхідне. Він ходив на співбесіди та відчайдушно шукав роботу, але нічого не виходило.

Я думала, що він переїжджає вже маючи робоче місце, бо шукати міг й віддалено. А так виходило, що поки Роман жив за наш рахунок, у нашій квартирі та удавав інтенсивний пошук робити. Чому удавав? Бо навіть я сама підшукувала і знаходила чудові вакансії, які друг коханого одразу забракував.

Хіба так поводиться людина, якій терміново потрібна робота? Думаю, що ні.

Тому після тижня такого спільного проживання у мене почали здавати нерви. Чому ми повинні забезпечувати чужу людину, поки та відпочиває у нашій же квартирі, в той час, як самі зранку до вечора працюємо? Та й Роман став себе все нахабніше поводитись. Я вже змучилась прибирати за ним, постійно стояти в черзі у власний же туалет та дивуватись, куди зникають продукти з холодильника.

Якось ми сиділи за вечерею і я спитала у гостя, скільки він ще планує у нас жити. Та конкретної відповіді не почула, все жалівся, що на роботу не беруть, або пропонують малу заробітну плату. Тоді й сказала “Може, якщо не виходить, то потрібно повертатись назад у своє місто?” Ну а що, скільки можна нас притискати, треба міру знати.

Роман на це нічого не відповів, а коханий легенько штовхнув мене, щоб я не бентежила гостя.

Ще якийсь час потерпіла і вирішила серйозно поговорити з Іваном на цю тему. Наші стосунки дуже змінились з появою Романа у наші квартирі. Ми навіть припинили намагатись завагітніти, оскільки я приходила з роботи вимучена, ще й повинна була зготувати їсти на всіх та прибрати. Вже мовчу про те, що гість був просто усюди й ніякої інтимності у квартирі не виходило.

Коханий вислухав мене та пообіцяв поговорити зі своїм другом. І я щиро сподівалась, що на цьому наші проблеми закінчаться. Але Роман якось зумів вмовити Івана пожити у нас ще трохи.

Я просто в ярості й тепер не знаю, коли це вже нарешті закінчиться. Можливо ви підкажете, як витурити з хати такого вже набридливого гостя і при цьому не посваритись з коханим?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Старий друг чоловіка попросився пожити в нас. Тепер я не знаю, як пoзбутись від нього.
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.