Студентська мрія моєї подруги стала реальність, та що вона для цього зробила

Так складаються обставини у житті більшості людей, що близькі, найкращі друзі з нами впродовж життя. Не залежно від того, коли ми познайомилися: чи то у школі, чи в університеті, чи на роботі. Міцна дружба витримає будь-які перепони та відстань.

От і у мене є така подруга Ілона, з якою нас життя звело у студентський період нашого життя, ми не були одногрупницями. Просто вчилися на одному потоці. Якось так розговорили у бібліотеці. У нас виявилось багато спільних вподобань: театр, кіно, спорт, подорожі, прогулянки у парку.

З часу коли ми познайомилися цього річ буде п’ятнадцять років, а ще наче вчора були студентками та разом на перервах ходили на каву та пиріжки у нашу університетську їдальню. Зараз, на жаль, так склалися обставини, що Ілона тимчасово працює і живе у Німеччині. Заробляє на власне житло. Сама вона родом із села, але з університетських років була впевнена, що туди вона повертатися не хоче, хіба лише у гості до рідних.

Після завершення університету влаштувалася на роботу за спеціальність – працювала бухгалтером в офісі, але складно було вижити у чужому місті, на орендованій квартирі на єдину зарплату. Вона пробувала відпрацьовувати ще на підприємців, яким потрібна була кваліфікована допомога бухгалтера, але багато заробітку теж не приносило.

Наша спільна знайома вирішила їхати на роботу у Польщу до своєї рідної сестри та й запропонувала Ілоні. Зваживши все – подруга вирішила їхати, адже на власне житло тут зібрати дуже складно, а то й нереально.

У Польщі Ілона довго не затрималася. Пропрацювала лише дев’ять місяців, змінила купу робіт і знайшла цікаву пропозицію: робота бухгалтера на великому підприємстві у Німеччині. Спершу вагалась, бо мову вчила давно і вільно нею не володіла, та жага заробити кошти перемогла. От так Ілона опинилася у містечку неподалік Мюнхена. В останній телефонній розмові її щастю не було меж. Вона приїде наступного місяця придбати собі квартиру, таку бажану та довгоочікувану. Звісно вона ще поїде на кілька місяців чи років, щоб заробити на ремонт і повне облаштування житла її мрії, а потім повернеться на батьківщину, знайде тут роботу і буде насолоджуватися життям.

Не бійтеся мріяти – усе в житті у ваших руках!

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Студентська мрія моєї подруги стала реальність, та що вона для цього зробила