Сусідці несправедливо відключили воду. Пішла тоді сварuтись я

Знаєте, у сучасному світі всіляке трапляється. Але найгірше, на мою думку, коли людина ледве виживає, не має грошей на харчування.

А її при тому душать боргами за комуналку.

Таки буває, коли в людини справді нема зараз коштів.

Одна справа, коли борги постійні і великі. А інша, коли просто одного разу одну невеличку суму заборгували, щоб через кілька днів заплатити з зарплати.

Моя сусідка – жінка пенсійного віку, до того ж самотня.

Ніякої допомоги: чоловік вже кілька років як помер, сина також втратили в автокатастрофі ще 8 років тому.  Пенсія невеличка, що там може отримувати звичайна людина в старості?

 

Ось прийшла платіжка за воду на 456 гривень, а тоді ще за обслуговування труб якийсь рахунок на 30 гривень від водоканалу. У тьоті Зіни справді в домі порожньо просто. Пенсія розійшлась.

Вона ще відпрацьовувала прибиральницею поруч з домом в магазині. За два дні мала бути зарплата. На неї й чекала, щоб оплатити цей дрібний рахунок. Подумала, що її мали б зрозуміти. Та марно.

Наступного дня тітка до крану, а воду відключили. Передзвонила, щоб з’ясувати причину.

Сказали, що за борг 30 гривень. Тьотя Зіна сваритись не вміла, одразу розплакалась. Як виправити ситуацію не знає.

Ну от і жаль мені стало. Сходила на водоканал. Влаштувала там скандал добрячий, бо по-доброму вони не розуміли і починали хамити.

Зате до вечора в жінки вода була. Борг вона оплатила через день. Отак іноді треба вирішувати ситуації. Бо ніхто не хоче розуміти інших, поки не влаштуєш скандал.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Сусідці несправедливо відключили воду. Пішла тоді сварuтись я