Сусідка нагoвoрювала на всіх, а з’ясувалось, що у неї пр0блеми

У неохайних людей ця любов до безладу, мабуть, у крові. А чом би й ні? Буває ж, що у роду всі нехлюї, або ж в кожному поколінні хтось один. Трапляється таке досить часто. Тому й вирішила написати історію, свідком якої стала нещодавно, бо знаю, що тема актуальна і злободенна для багатьох.

Мій сусід нещодавно одружився. Жінка виявилась гарною, вихованою, доброю, чого не скажеш про чоловіка. Він вже давно втратив батьків, постійно перебував у якихось дивних компаніях. Я спочатку навіть здивована як він її знайшов і чому вона погодилась вийти заміж. Та серцю не накажеш.

Єдине, що мене приємно дивувало – це ставлення обох до чистоти. От охайні люди, що б там не сталось усе повичищають, повимивають, наготують.

Їсти робили обоє, по черзі. Коли народилось дитятко, я ніколи й не думала  про його долю. Бо чистота в цих людей на першому місці. Дівчинка завжди охайно вдягнена, нагодована, чистенька.

А от інша сусідка похилого віку завжди справляла враження порядної ґаздині. В неї був лише один син, який переїхав закордон. Там вже одружився, онуків пані Уляна ніколи не бачила. Чоловік вже помер.

Постійно я її бачила в поганому настрої. Навіть не здогадуюсь як виглядає посмішка цієї жінки. Найулюбленіша справа пані Уляни – то плітки. Тут вже вона могла вилити душу у дурні і несправедливі історії. Кожному кісточки обмиє, кожного обмовить, кожного обговорить. І все одно чи це молодий, чи старий, чи добра людина, чи не надто. І я з нею вже сварилась через це, і багато сусідів. Та що поробиш? Такі характер і звички. Жінку не зміниш.

От і до цієї сім’ї вона почала неодноразово чіплятись. Розпускати плітки про них, які, мовляв, неохайні, несерйозні люди. Та до дорослих – це ще дрібниці.

А от коли дитина підросла і почала в дворі гуляти, то і їй перепало від старої. Постійно сварить і придирається до дівчинки, порівнює її з батьками.

Плітки вже повзли усім двором. Та нещодавно тітка Уляна померла. Її кілька днів ніхто не бачив, потім вирішили наші жіночки викликати поліцію. І таки знайшли тітку Уляну вдома. Та здивувало зовсім інше.

Мабуть, у жінки були відхилення. Увесь дім брудний, в непотребі. Навіть пройти було важко. Отак, іноді хтось обмовляє інших. Та, можливо, у самого в нього купа проблем.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Сусідка нагoвoрювала на всіх, а з’ясувалось, що у неї пр0блеми