Сусіди з Англії повернулись. Гидк0 слухати

Нещодавно наші сусіди, які поїхали до Англії, щоб відвідати своїх дітей, повернулись.

Думала я, що знову вислуховуватиму їхні дурні нарікання на свою державу, та такого й уявити не могла.

Приїхали їхні онуки, яких можна назвати чистокровними англійцями. Свого краю ніколи не бачили, проте культуру й мову вивчали.

Особливо, вони любили співати у колективі наших емігрантів.

Кожен крок їх був сповнений вдячності й любові до цієї землі.

А от про сусідів, що, до речі, вперше взагалі виїхали закордон постійно їх зацитькують. І нам, сусідам, особливо наївним бабусям, байки розповідають.

Про те, як закордоном гарно, а в нас жахливо. Які там манери і традиції, чого нам всім бракує.

І то звісно не все, а ще ментальність, вихованість етикет.

Куди нам до європейських країн? Шкода мені таких людей, а особливо їхніх внуків. Адже, вони в молодому віці вже набагато мудріші за своїх діда й бабу.

Та що поробиш? Говорити з ними не стаю. Цих дурниць слухати не хочу. Бо ми, перш за все, ті, ким себе вважаємо.

Через таких людей в нас в країні і живеться погано. Бо важливо не нарікати, а щось робити. А кому подобається закордоном – хай переїжджає мовчки і тішиться.

А ви як гадаєте? Може, я надто жорстокий?

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Сусіди з Англії повернулись. Гидк0 слухати
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.