Свекруха п0мстилась через речі онуків

У мене свекруха шиє на замовлення. Уже давно цим займається, з молодості. І в неї дуже добре вдається.

Кожного дня, як розповідав чоловік, з самого ранечку і до пізньої ночі мама не відходила від швейної машинки. Колись займалась робою вдома. Бо грошей не було. А потім відкрила своє ательє. Має найману працівницю, але в більшості працює сама, бо дуже це любить.

Мені здавалось, що у нас прекрасні стосунки. Ніяких конфліктів за 7 років знайомства не виникало. Одного разу, дала їй дві пари дитячих штанців, вона швидко з усім впоралась. Я була задоволена результатом.

За деякий час попросила пошити сарафан на перший клас для дочки. Та вона чомусь не дуже поспішала. Я мала надію, що їй все ж вдасться встигнути до події. Та й вона запевняла, що все буде готово і нікуди не потрібно звертатися. У результаті ми в останній вечір бігали по магазинах, щоб купити хоч щось дитині на Перший дзвінок.

Я не хотіла сваритись зі свекрухою. Проте, звісно ж сказала, що це несерйозно. І я б хотіла, щоб таке більше не траплялось.

Жінка сказала, що нічого нікому не винна. І треба було уважніше слідкувати за термінами. Я надто пізно віддала тканину.

Тоді ми таки посварились серйозно.

Прийшла одного разу вона в гості без попередження. А я на кухні з подругою розмовляю по телефону. Якраз про цю ситуацію згадую.

Так вона залетіла на кухню, почала кричати, мене звинувачувати. Висувала претензії, як я смію її роботу обговорювати з чужими людьми.

Я тоді була шокована. Навіть якийсь час не спілкувалась зі свекрухою.

Та звісно ж всі ми люди. Пізніше якось змирились з існуванням одна одної. Все наче добре було.

Вона навіть сама запропонувала забрати деякі дитячі вишиванки та речі перешити. Бо діти швидко ростуть, а нові речі не хочеться викидати. Я була дуже рада такій пропозиції.

За тиждень я під дверима квартири знайшла пакет на якому написано було «невістці». Подумала оце жінка швидко впоралась.

Відкриваю пакет, а там усі речі повністю знищені. Порізані, порвані, брудні. Аж у руки бридко взяти. І ще одна записка: «Це тобі за те, що не цінуєш чужу працю».

Я була настільки шокована, що тут і казати нічого.

Як такою злопам’ятною жінкою можна бути? Навіщо це все? Якби ж ще це мої речі були. А там ж був одяг її рідних кровиночок. Вперше бачу таку неадекватну поведінку на власні очі. Ще й старшої, досвідченої жінки. Звісно більше я зв’язок з нею не підтримую. І чоловік теж, він сам так вирішив.

Хто у цій ситуації неправильно чинить? Мені здається, тут і думати нічого.

 

 

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Свекруха п0мстилась через речі онуків
Червоний камiнь
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.