Свекруха просить називати її мамою, а я вважаю, що мати у мене одна

Багато разів мені доводилось чути, що невістки називають своїх свекрух мамами. Це мені ніколи не подобалось, адже як взагалі можна кликати матір’ю людину, яка тобі зовсім не рідна?

Усі подруги, у яких є така звичка – завжди вислуховували від мене тисячі запитань та аргументів про те, що так робити — неправильно, але коли я вийшла заміж мене наздогнала ця тема, та ще й дала доброго копня.

Моя свекруха Марина Володимирівна дуже добре до мене відносилась, постійно називала мене донею, любонькою тощо. Мене це радувало, оскільки погані стосунки між дружиною та мамою чоловіка — це також розповсюджена проблема. Мій коханий також радів, бо бачив, які хороші стосунки між нами.

Та одного дня Марина Вікторівна підійшла до мене та сказала: “Донечко, люба, чому б тобі не називати мене мамою? Я вже стільки часу чекаю, тому й вирішила сама тобі це запропонувати.”

Моя щелепа впала додолу… Бажання псувати наші хороші стосунки у мене не було, але й називати свекруху мамою мені не хотілось.

Що робити в такій ситуації я не знаю, оскільки мама у мене одна, а Марина Володимирівна — це матір мого чоловіка. Все, що мені вдасться робити — це й надалі називати її на ім’я та по батькові, і звертатись на “ви”, на більше їй краще не розраховувати.

Оцініть статтю
Червоний камiнь
Свекруха просить називати її мамою, а я вважаю, що мати у мене одна